PUBG Mobile Destansı Kış Sezonu Başladı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Destansı Kış Sezonu Başladı !

PUBG Mobile Yeni Sezon heyecanı başladı. 21 Aralık itibariyle PUBG Mobile M6 Sezonu büyük bir heyecan ile oyuncuların beğenisine sunuldu. PUBG Mobile Destansı Kış Sezonu detayları haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın alarak sezon heyecanına ortak olmak için adres Kabasakal Online !

PUBG Mobile Destansı Kış Sezonu Ödülleri

PUBG Mobile Destansı Kış Sezonu, 2021 yılının son sezonu olacak. Bu sezonla birlikte genellikle yılbaşı temalı ödüller ve özelleştirmeler yer alıyor. 50 seviyeden oluşan yeni sezon ödülleri ise şu şekilde :

Yeni Sezon Royale Pass Fiyatları

PUBG Mobile M6 Elite Pass'i 360 UC karşılığında açarak Neşeli Kar Canavarı Seti'ne sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca 1 adet Altın Tavuk Çekiliş Bileti hesabınıza tanımlanıyor.

PUBG Mobile M6 Elite Pass Plus'ı 960 UC karşılığında satın alırsanız, Neşeli Kar Canavarı Seti'nin yanı sıra 10 adet Altın Tavuk Çekiliş Bileti, Üstün Saygı Avantajı, Bonus Öğe ödülü ve 1200 UC değerindeki 12 rütbe atlama ödülleri hesabınızda aktif edilecek.

Elite Pass: 360 PUBG Mobile UC

Elite Pass Plus: 960 PUBG Mobile UC

PUBG Mobile M6 Sezonu hakkındaki detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. PUBG Mobile Destansı Kış Sezonu için ihtiyacın olan PUBG Mobile UC, Kabasakal Online'da. Hemen aşağıdaki görsele tıkla ve indirimli UC ile heyecana başla !Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?