PUBG Mobile Etkinlikleri YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Etkinlikleri

Dünyada en çok oynanan Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile için yeni etkinlikler oyuna eklendi. EURO 2020’nin başlamasıyla birlikte PUBG Mobile için de güzel güncellemeler ve keyifli etkinlikler oyunda yerini buluyor. Türkiye’deki en uygun fiyatlarla PUBG Mobile UC satın almak adresiniz kabasakalonline.com !

Arkadaşlarınla Futbol Eğlencesi

“Arkadaşlarınla birlikte Futbol Eğlencesinin tadını çıkartmaya ne dersin? Görevleri tamamla, şutunu çek ve ödülleri topla!  Aynı zamanda etkinlik sayfasında "Arkadaş" bölümünden arkadaşlarının paylaşım kodların bağlayarak daha fazla şut çekme hakkı kazanabilirsin!” açıklamasıyla gelen eğlenceli etkinliğe 11-25 Haziran tarihleri arasında dahil olabilirsiniz.


Serüven – Böcek Modu

“Düşmanlarına vızıldamalarını söyle! Serüven - Böcek modu, bunu yapmak için harika bir seçim!” açıklaması ile PUBG Mobile bu keyifli modu duyurdu. “Küçüldükten sonra savaş alanını keşfe çıkabiliyorsunuz. Bu benzersiz deneyime erişmek için kısa süreli vaktiniz bulunuyor.

Avrupa Şampiyonası Etkinliği

Avrupa Şampiyonasının başlamasıyla tuttuğunuz takıma destek olabilirsiniz. Tuttuğunuz takıma destek olmak için oyun içi etkinliklere katılarak ödülleri toplamanız yeterli.

McLaren Etkinliği

PUBG Mobile 1.4 yamasında getirilen olan yeni Coupe RB arabasına araç kostümü olarak McLaren alabiliyorsunuz. McLaren araç kostümü McLaren 570S modeline dayanıyor. 6 farklı McLaren rengi bulunuyor. Şansınıza bağlı olarak hoşunuza giden bir McLaren’a sahip olabilirsiniz. McLaren ile ilgili detaylı haberimize ulaşmak buraya tıklayabilirsiniz. 8-14 Haziran tarihleri arasında sürecek olan bu etkinlik için yarın son gününüz !

PUBG Mobile Etkinliklerini sizinle paylaştık. İndirimli fiyatlarla PUBG Mobile UC satın almak için buraya tıklamanız yeterli. Satın aldığınız UC, 15 dakika içerisinde vermiş olduğunuz ID’ye yüklenecektir.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?