PUBG Mobile GODZILLA vs KONG ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


PUBG Mobile GODZILLA vs KONG !

PUBG Mobile’de yenilikler ve sızıntılar son hızıyla devam ediyor. Godzilla vs Kong’un kısa bir süre içerisinde PUBG Mobile geleceği de kesinleşti. İskelet parçaları, pençe izleri ve gizemli ayak izleri ise bunların küçük göstergeleri olarak karşımıza çıkmıştı. Kısa süre içerisinde bu heyecan verici anlara tanıklık ederek oyunun keyfini çıkarabileceğiz. Sizce kim kazanacak ?

PUBG Mobile GODZILLA vs KONG Ne Zaman Geliyor ?

Crossover etkinliği ile birlikte gelecek olan bu devasa canavarları oyuncular büyük bir ilgi ile bekliyor. Crossover etkinliği gelmeden indirimli uc satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. PUBG Mobile resmi Twitter sayfasından yapılan açıklamaya göre Godzilla vs Kong 11 Mayıs’ta gelecek. Beta sürümünün bu ayın başında Erangel ve Sanhok haritalarına eklendiğini de açıkladı. Kısa süre içerisinde oyunda olacak olan bu güncelleme için tüm PUBG Mobile severler büyük bir merakla bekliyorlar. PUBG Mobile resmi Twitter sayfasının açıklamasını da aşağıdaki paylaşımdan görebilirsiniz.

Oyuncular paraşüt ile atlamadan önce Godzilla ve Kong’u mini haritada görebilecek. Oyun başladığı zaman ise Godzilla ve Kong, haritada dolaşarak binaları yok edecek ve karşısına çıkan oyuncuları ezip geçecek. Kong, Sanhok haritasında kristal izleri bırakacak. Bu kristal izler ise oyunculara daha hızlı koşmalarını ve daha yükseğe zıplamalarını sağlayacak bir özel güç veriyor olacak. Bu etkinlik başlamadan önce kabasakalonline.com sitemizden indirimli uc satın alabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?