PUBG Mobile Godzilla vs. Kong Çıktı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Godzilla vs. Kong Çıktı

PUBG Mobile Godzilla vs. Kong, 1.4 Güncellemesi ile beraber oyuncularla buluştu. Oldukça eğlenceli ve farklı içerikleri içinde barındıran bu yeni oyun modu hakkında yepyeni içerikleri incelemek oldukça heyecan verici olacak.

PUBG Mobile oyuncuları günler önce duyurulan Godzilla vs Kong etkinliğini büyük bir sabırsızlıkla bekliyordu. PUBG Mobile1.4.0 Güncellemesi, 11 Mayıs'ta yayınlandı ve 19. Sezon ile birlikte PUBG Mobile'in tüm dünyadaki oyuncuların ilgisini çeken bir Monster Verse etkinliği duyurulacağını açıkladı. PUBG Mobile 19. Sezon ne zaman başlayacak diye soruyorsanız buraya tıklamanız yeterli.

PUBG Mobile Godzilla vs. Kong'da Neler Var ?

Titan Saldırısı adında yeni bir mod getirildiği açıklanan PUBG Mobile’de, oyunculara en sevdikleri savaş alanlarında Godzilla ve Kong gibi efsanevi canavarlarla etkileşim kurma fırsatına sahip. Titan Saldırısı modunda, canavarlar haritanın farklı yerlerinde farklı zamanlarda görünecek ve yollarına çıkan her şeyi kükreyip ezip geçerken görülecek. Oyun başlarken canavarların nereden geçeceğini görebileceksiniz. Sonuç olarak, bir Titanı yakından izlemek eğlenceli olduğu kadar dikkatli olmanızı da gerektirecek. Ek olarak, Titanlar yollarında özel kristaller bırakıyorlar. Farklı işlevlere sahip farklı kristalleri toplayıp silah olarak kullanabileceksiniz. Yeni Titan Saldırısı temasında keşfedilmeyi bekleyen Apex Cybernetics Tesisleri ve Canavar Yerleşimleri de bulunuyor. İşte yeni Titan Saldırısı Modu


Etkinlik süresi boyunca, canavarlar aşağıdaki tarihlerde ve haritalarda görünecekler.

Godzilla Erangle'de: 11 Mayıs - 8 Haziran

Sanhok'ta Kong: 15 Mayıs - 8 Haziran

Livik'te Mekagodzilla: 20 Mayıs - 8 Haziran

Etkinlik süresi ve sonrası boyunca uc alma adresiniz her zamanki gibi kabasakalonline.com ! Uc satın aldıktan sonra verdiğiniz ID'ye 10 dakika içerisinde yükleme yapılacaktır. Benzer haberleri kaçırmamak için takipte kalmayı unutmayın.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?