Pubg Mobile Hızlı Rank Nasıl Kasılır? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Pubg Mobile Hızlı Rank Nasıl Kasılır?

Pubg mobile oyunu sürekli oyuncu kitlesini arttıran bir online savaş oyunudur. Bu yazımızda sizlere pubg mobile rank sistemini, yani rütbe sisteminin ne anlama geldiğini açıklayacağız.

Pubg Mobile Rank Sistemi Nedir?

Pubg mobile, oyuncuların rekabetçi maçları oynayarak sıralamalarını yükseltmelerine olanak sağlayan bir oyundur. Oyuncular her oyun sonunda gösterdikleri performansa ve sıralamalarına göre bir kademe puanı kazanarak ilerlerler.

Pubg Mobile Rank Sistemi Puanları ve Rütbe İsimleri

Pubg mobile rank sistemi puanları ve puanlara göre rütbe isimleri aşağıdaki gibidir.

  • Bronz 1200/1699
  • Gümüş 1700/2199
  • Altın 2200/2699
  • Platin 2700/3199
  • Elmas 3200/3699
  • Taş 3700/4199
  • As
  • Fatih

Sıralama ve rütbe isimleri en düşükten en yüksek rütbeye göre sıralanmıştır.

Pubg Mobile Rank Kasarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aşağıda bulunan hangi rütbede iseniz o rütbenin detaylarını bilmeniz gerekmektedir. Hangi rütbede olduğunuzu bilmeden rank kasamazsınız.

Bronz Rütbesi

Bronz rütbe oyunculara ilk maçlarını kazanmalarından hemen sonra verilir. 5 farklı aşamaya sahip sıralamadır. Bu sıralamada olanlar genellikle yeni ve acemi olan oyunculardır. Bu sıralamada oyuncular genellikle oyunu tanımak için uğraşırlar. Eğer bu aşamada iseniz yavaş ilerleyin ve ekipmanları tanıyarak tek tek deneyerek öğrenmeye çalışın.

Gümüş Rütbesi

Bronz1, sıralamasından sonra bu rütbe gelmektedir. 5 aşamalı bir rütbedir. Bu aşamada da oyunu öğrenmeniz gerekir. 

Altın Rütbesi

Bu rütbe Gümüş1’den sonra gelen bir rütbedir 5 farklı aşama bulunmaktadır. Bu kademedeki oyuncular artık iyi deneyime sahip olan oyunculardır ve oyun hakkında hemen hemen her şeyi bilmektedirler. Bot sayısı bu sıralamada azalmaktadır. Bu sıralamada iseniz eğer oyun seslerine ve konumuna dikkat etmeniz önerilir. Silah seslerini tanıyarak rakiplerinizin hangi silaha sahip olduğunu bilmeniz önemli bir husustur.

Platin Rütbesi

Bu rütbe Altın1 seviyesinden sonra gelmektedir. 5 aşamadan oluşur. Bu aşamadaysanız eğer kendinize iki üç silah seçerek bu silahlar üstünde ustalaşmanız önerilir.

Elmas Rütbesi

Bu rütbe platin1’den sonra gelmektedir. 5 farklı aşamaya sahiptir. Bu sıralamadaki oyuncular uzman oyunculardır.

Tac Rütbesi

Tac sıralaması Elmas1’den sonra gelen bir sıralamadır. 5 farklı aşaması bulunmaktadır. Çok yetenekli oyuncular bu sıralamanın içinde yer alır. Bu sıralamadaki oyuncuları öldürmek gerçekten çok zor bir iştir. Sabırlı olup oyun taktiklerini kullanmanız gerekmektedir

As Rütbesi

Taç1’den sonra gelen sıralamadır. Herhangi bir aşama yoktur. Bu oyuncular farklı yeteneklere de sahiptir. Bunun sonrasında en üst rütbe olan Fatih rütbesi gelmektedir.

Pubg Mobile Hızlı Rank Kasma Taktikleri

Rütbe sahibi olmak için savaş malzemelerine ihtiyacınız bulunur. Bu savaş malzemeleri için yeterli uc (oyun parası) ihtiyacı vardır. Ucları yani oyun paralarını sitemizden hızlı bir şekilde satın alarak ıd numaranıza gönderebilirsiniz. Üyelik şartı yoktur. Fiyatlar uygundur.

Pubg Mobile’de En İyi Rütbeye Sahip Olmanız İçin Hizmet Vermekteyiz.

Bu oyunda hızlı rütbe sahibi olmak isteyebilirsiniz. Yeteri kadar uc sahibi değilseniz uc satın al işlemi için sizleri online alışveriş sitemize beklemekteyiz. Her bütçeye uygun pubg mobile uc satın al işlemi bulunmaktadır. Pubg mobile uc almak için muhakkak sitemizi ziyaret ediniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?