PUBG Mobile Hızlı Seviye Nasıl Atlanır ? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


PUBG Mobile Hızlı Seviye Nasıl Atlanır ?

PUBG Mobile, bir rekabet oyunudur. Bu oyunda oyuncular birbirleri ile savaşırken aldıkları puanla en üst seviyeye gelmek için uğraşırlar. En yüksek seviye 100'dür. Bazı oyuncular kademe kademe bu seviyeye ulaşmak ister. Bazı oyuncular ise oyunda özel taktikler kullanarak hızlıca bu seviyeye ulaşmak isterler.

Oyunda Seviye Yükseltmek İçin Neler Yapılmalı?

PUBG Mobile’de oyun seviyesini yükseltmek için, oyunda aktif olma sürenizin uzun olması gerekmektedir. Seviyenizin yükselmesi için XP değerlerinizin yüksek olması gerekir. XP değerinizin yükselmesi için de oyunda yer alan görevleri tamamlamanız gerekir. Karşı rakibi ne kadar çok öldürürseniz o kadar XP değeriniz yükselecektir, böylece seviyeniz oyunda yükselmiş olacaktır.

PUBG mobile oyununda daha hızlı seviye atlamak istiyorsanız eğer;

  • Klasik oyun moduna bağlı kalmanız gerekir.
  • Görevleri atlamadan yapmanız önemlidir.
  • İlerleme görevlerini atlamadan yerine getirmek önemlidir.
  • PUBG mobile UC ile satın aldığınız savaş malzemeleriniz, her zaman rakip oyuncudan daha yüksek seviyede olmalıdır.

Bu önerilere uyulduğu takdirde oyundaki seviyeniz hızlı bir şekilde yükselecektir.

Klasik Oyun Modu

Oyunda hızlı bir şekilde seviye atlamak istiyorsanız eğer klasik modda oyun oynamanız daha mantıklı olacaktır. Klasik oyun modunda daha çok ve daha hızlı bir şekilde XP kazanabilirsiniz.

Oyundaki Görevleri Kaçırmayın!

PUBG mobile oyununda XP kazanmanın diğer bir yolu da, oyundaki görevleri yerine getirmekten geçmektedir. Görevleri tamamladığınız müddetçe XP değeriniz artar.

İlerleme Görevlerini Atlamadan Tamamlayın!

PUBG Mobile oyununda her seviyede tamamlamanız gereken 3 ilerleme görevi bulunur. Bu görevleri yapmadığınız müddetçe diğer seviyeye atlayamazsınız. Bu görevleri atlamadan yapmak, hızlı bir şekilde seviye yükseltmenize yardımcı olacaktır. Yapmadığınız görevlerin takibini muhakkak yapmalısınız, aksi takdirde seviyeniz yükselmez.

Maçlarda Her Zaman İlk Ona Girmeye Çalışın

PUBG Mobile, oyuncuların birbirleri ile maç boyunca hayatta kalabilme savaşı verdiği bir online oyundur. Tek başınıza veya grup halinde oynayabilirsiniz. Her maçta en son kalan oyuncu olmaya çalışmanız seviyenizi hızlı bir şekilde arttırmanıza yardımcı olacaktır.

PUBG Mobile UC Ve Savaş Malzemeleri

Bu oyunda savaş malzemelerinizin seviye durumu, kazanma ihtimalinizi etkileyen unsurlar arasındadır. Savaş malzemeleriniz ne kadar güçlü olursa kazanma şansınız bir o kadar artar.

Savaş malzemelerine, PUBG mobile UC ile oyun mağazasından satın alarak sahip olursunuz. Eğer malzeme satın alabilecek kadar UC sahibi değilseniz PUBG mobile UC satın al işlemi yapabilirsiniz.

Kabasakal firması olarak sitemizde uygun fiyatlarla PUBG mobile UC paketleri satışa sunmaktayız. Sitemizde PUBG mobile UC kategorisinde bulunan UCleri, nasıl satın alırım alanındaki yönergeler sizlere satın alma işlemleriniz için yardımcı olacaktır. Üyelikli ve üyeliksiz alışveriş imkanı sunmaktayız. Sitemizin arama butonuna PUBG mobile UC satın al yazarak arattırma yapabilir ve UC hakkında sunulan tüm paketleri görebilirsiniz.

Beğendiniz UC paketinizi üyelikli ve üyeliksiz bir şekilde sepetinize ekledikten sonra oyundaki ID Numaranızı yazmalısınız. Satın al işlemini gerçekleştirdikten sonra hızlı ve güvenilir bir şekilde ID numaranıza aldığınız UCler eklenecektir.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?