PUBG Mobile İlk Nihai Zırh X Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile İlk Nihai Zırh X Geliyor!

PUBG Mobile'ın en sevilen kostümlerinden biri Zırh X kalitesi ile geri dönüyor! Son zamanlarda adından çok bahsettiren Altın Firavun kostümü 7 yıldızı ile nihai kalitesinde oyuna geri eklenecek. Tüm PUBG Mobile oyuncularının şimdiden hazırlıklarına başladığı kostüm için siz de hazır mısınız? Hazırlıklara başlamak için adresiniz her zamanki gibi Kabasakal Online. Hemen indirimli fiyatları ile PUBG Mobile UC satın alın!

PUBG Mobile Yanardöner Zırh-X ve Altın Firavun Zırh-x

Yeni Zırh X kostümü olan Yakardöner kostümü gerek görüntüsü gerek emojileri olsun çok havalı görünüyor. Antik Mısır temasının devamı olan kostümler gene bu temaya uygun olarak tasarlanmış. Yakardöner kostümünün giriş emojisi, toplanma alanına özel emojisi, lobiye özel emojisi, paylaşımlı öğesi ve zafer yayını bulunuyor. Her bir emojinin gerçekten kendine has bir güzelliği var.

Altın Firavun kostümünü aslında hepimiz biliyor ve beğeniyoruz. Fakat PUBG Mobile Altın Firavun Zırh-X kostümü artık 7 yıldızlı ve çok daha havalı görünüyor. Bu yeni kostüme de etkinlik başladığı gibi sahip olabilirsiniz. Oyuncuların en çok merak ettiği soru ise PUBG Mobile Yeni Zırh-X kostümlerne zaman gelecek olmuştu. Etkinlik 5 Ağustos tarihi ile başlıyor bu yüzden hazırlıklara başlasanız iyi edersiniz!

Yeni kostümler hakkındaki düşünceleriniz neler? PUBG Mobile temmuz ayında yaptığı etkinlikler ile oyuncuları çok sevindirmişti. Ağustos ayının başlangıcı ile bu harika kostümleri görmek çıtanın yükseleceğine bir işaret gibi. Şimdi sizler de bu harika kostümlere çıktığı gibi sahip olmak istiyorsanız hiç dert etmeyin çünkü Kabasakal yanınızda. Hemen indirimli fiyatları ile PUBG Mobile UC satın alın! Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?