PUBG Mobile Imperial Splendor Şimdi Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Imperial Splendor Şimdi Oyunda!

PUBG Mobile'ın ilk 8 geliştirmeli M416 silahı oyuna eklendi! Tüm oyuncuların büyük bir heyecan ile beklediği yeni silah çıkartması harika gözüküyor. Yeni silah ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdi sizler de bu harika yeni silah çıkartmasına sahip olmak istiyorsanız adresiniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online. Ucuz PUBG Mobile UC'nin adresi Kabasakal'da harika bir indirimde sizleri bekliyor. Hemen 15 Eylül 23:59'a kadar geçerli "okulamerhaba" indirim kuponunu kullanın ve %5 indirimli UC'nin tadını çıkarın.

PUBG Mobile İmparator İhtişamı

8 seviyeye kadar yükseltilebilen harika silah çıkartması İmparator İhtişamı oyuna şanslı çark ile birlikte eklendi. Görüntüsü ile tüm oyuncuları mest eden yeni silah, PUBG Mobile'ın en sevilen silahı olan Buz Diyarı'nın yerini alacak gibi duruyor. Yeni silah kostümünün şans çarkından, çıkartabileceğiniz yeni kostümlerde mevcut. Şans çarkının içeriği ise bu şekilde:

- İmparator İhtişamı

- Çöl Kâhini Seti

- Yumuşak Mangostan Süslemesi

- Eşek Partisi Başlığı

- Katil Balina Paraşütü

- Kâşif Sırt Çantası

Peki şans çarkı nasıl çalışır diyorsanız mantığı çok basit. UC harcayarak rasgele bir ödül için Şans Çarkı'nı oynuyorsunuz. İmparator İhtişamı çıkmadı diye üzülmeyin çünkü her çarkta jeton kazanıyorsunuz ve kazandığınız jetonlar ile silahı veya kostümleri takas edebiliyorsunuz. Tabii ki her ürünün istediği jeton sayısı ise farklı.

- 450 Jeton İmparator İhtişamı

- 250 Jeton Çöl Kâhini Seti

- 225 Jeton Eşek Partisi Başlığı

- 125 Jeton Yumuşak Mangostan Süslemesi

PUBG Mobile yeni M416 kostümünü beğendiniz mi? Bizce çok havalı duruyor! Yeni kostüme sahip olmak ihtiyacınız olan UC her zaman olduğu gibi Kabasakal Online'da. Harika indirimler ile satın alabileceğiniz PUBG Mobile UC'ler için tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.

 Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?