PUBG Mobile Kurban Bayramı Etkinlikleri Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Kurban Bayramı Etkinlikleri Başladı

Kurban bayramının gelmesi ile birlikte PUBG Mobile'da Kurban Bayramı etkinlikleri başladı. PUBG Mobile etkinliği ile birlikte bir çok harika ödüle sahip olabileceksiniz. Kurban bayramı etkinliği kapmasında kazanabileceğiniz tüm hediyeleri haberin devamında sizler ile paylaştık. Şimdi sizler de Kabasakal Online güvencesi ile PUBG Mobile UC satın alın ve PUBG Mobile Kurban Bayramı etkinliklerinde yerinizi alın.

Kurban Bayramı Ziyafeti

PUBG Mobile Kurban Bayramı kutlamalarına başladı. Bir çok etkinlik ile harika ödüller kazanabileceğiniz bu kutlamalardan birisi Kurban Bayramı Ziyafeti etkinliği. Günlük PUBG Mobile girişi ve arkadaşlarınız ile bir birinizi destekleyerek yapacağınız yemekler ile 6 farklı ödül toplayabilirsiniz. Farklı malzemeleri karıştırarak farklı yemekler toplayabilir ve tüm yemekleri hazırlayabilirsiniz. Toplayabileceğiniz ödüller ise bu şekilde:

-Sevimli Koyun Grafitisi

-Kızarmış Et Paketi

-Öfkeli Koyun P-90

-Eğlenceli Kutsama ( 100 PUBG Mobile Popülerliği)

-Muhafız Koyun Kafası

Kurban Bayramı Kutlaması: Takım-Ol

Bir diğer etkinlik ise PUBG Mobile da arkadaşlarınız ile tamamlayacağınız maçlar ile toplayabileceğiniz ödüllerden oluşuyor. PUBG Mobile ücretsiz kostümlere sahip olabileceğiniz bu etkinlik ile tek yapmanız gereken arkadaşlarınız ile toplam 10 maç tamamlamak. Kazanabileceğiniz ödüller ise bu şekilde:

-Altın Şerif Seti (3 Günlük)

-2 Adet Izgara Tavuk ( Her biri PUBG Mobile Popülerliği 30 arttırır)

-Premium Sandık Kuponları için 2 adet 30 UC indirim.

-Malzeme Sandığı Kuponu

-Taşınabilir Tabak Şapka

Kurban Bayramı: Saf Dışı Bırak

Adından da anlaşılacağı üzere bu PUBG Mobile etkinliği rakiplerinizi öldürdükçe kazanabileceğiniz ödüllerden oluşuyor. Toplam 30 düşmanınızı saf dışı bıraktığınızda kazanabileceğiniz ödüller şu şekilde:

-Düşüş İzi ( Pembe)

-2 Adet 20 PUBG Mobile Popülerlik

-2 Adet 30 PUBG Mobile Popülerlik

-4 Adet Kızarmış Et Paketi

Buraya eklediklerimizin dışında bir çok ödül bu etkinlik içerisinde sizleri bekliyor. Aynı zamanda bir başka etkinlik ile PUBG Mobile'a her giriş yaptığınızda kazanabileceğiniz ödüllerde mevcut. Bu etkinlik ile PUBG Mobile çerçeveleri silah kostümleri ve karakteriniz için kostümler kazanabilirsiniz.

Uğurlu PUBG Mobile Sandığı

Uğurlu PUBG Mobile Sandığı ise Kurban Bayramı etkinlikleri için oyuna eklenen özel kostümleri içeren bir paket. Bu paket ile birlikte kazanabileceğiniz iki farklı set bulunuyor

-Sevimli Koyun Seti

-Saray Ozanı Seti

PUBG Mobile Kurban Bayramı etkinlikleri hakkında tüm detayları sizler ile paylaştık. Siz yeni etkinlik hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizler ile paylaşmayı unutmayın. Şimdi sizlerde Kabasakal'ın indirimli fiyatları ile PUBG Mobile UC satın almak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak. Hepinizin Kurban Bayramını kutlarız!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?