PUBG Mobile Liyakat Puanı Nedir? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Liyakat Puanı Nedir?

PUBG Mobile'da Liyakat Puanı, oyun içerisinde oyuncuların sergilediği kötü ve olumsuz davranışları engellemek için getirilmiştir. Oyuna yeni başlayan bir oyuncunun Liyakat Puanı 100'dür. Davranışlarınıza göre bu puan yükselip düşebilir. Liyakat Puanınız düşerse oyun içi bir ceza alırsınız. Liyakat Puanınız en az 50 olmalıdır. Şayet puanınız 50'nin altına düşerse arkadaşlarınız ile beraber oyuna girmeniz kısıtlanır. Arkadaşlarınız ile tekrar oyuna girebilmeniz için yapmanız gereken tek şey tek başınıza oyuna girip Liyakat Puanınızı yükseltmeniz gerekmektedir. Liyakat Puanı hakkında tüm detayları haberimizim devamında sizler için inceledik. Sizler de uygun fiyatlarla UC almak istiyorsanız Kabasakal Online adresini ziyaret edebilirsiniz.


PUBG Mobile Liyakat Puanı Nasıl Yükseltilir?

Biraz önce de bahsettiğimiz gibi PUBG Mobile'da Liyakat Puanınız 100 puandır. 100 Liyakat Puanınız var ise gün içerisinde BP limitiniz 200 artar ve maçlardan elde edilen Mücadele Puanlarınız 5 artacaktır. Ayrıca Liyakat Puanınız 60-79 puan arasındaysa, rütbesiz oyun modlarına oyun aratamazsınız. Aynı zaman da bu durum sizin Metro Royale'e de katılmanızı engelleyecektir. EXP ve BP kazançlarınız %50 oranında düşüş yaşayacağı için Liyakat Puanınıza oldukça dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca Liyakat Puanınız 60'dan düşükse EXP ve BP kazançları %70 oranında azalır. Rütbeli Modlar veya Çok Oyunculu Modlar (Klasik Arena) için bir eşleştirme bulamazsınız. Liyakat Puanınız 20 Puandan düşük ise sadece yapay zekaya karşı oyunlara girebilirsiniz. EXP ve BP %90 azalacaktır.

✦Bir maçı ilk 10'da bitirenlere +3 puan

✦Bir maçı 11-50. sırada bitirenlere +2 Puan

✦Bir maçı 51-100. sırada bitirenlere +1

PUBG Mobile Liyakat Puanı Neden Düşer?

 Eğer oyuna girdiğin lobide hile kullanan bir arkadaşının olduğunu oyun tespit ederse oyun ilk sefer için bir ihlal cezası vermez. Ancak 7 gün boyunca aynı şekilde hile kullanan bir arkadaşınız ile aynı lobide oyun oynamaya devam ederseniz her ihlal cezası için 15 Liyakat Puanı kesintisi yaşayacaksınız.

✦ Oyun içerisinde sürekli ve bilinçli bir şekilde takım arkadaşlarınıza zarar verir veya öldürürseniz 1 ihlal için 20 Liyakat Puanı kesintisi yaşarsınız. 7 gün içerisinde birden fazla ihlal var ise 2. ihlal için 30 sonrasında ki her ihlal içinse 60 Liyakat Puanı kesintisi yaşarsınız.

✦ Oyun içerisinde sistem hile veya 3. Parti Programı kullandığınız tespit edilirse hesabınız yasaklanacaktır. ve her ihlal için 60 Liyakat Puanı düşülecektir.
PUBG Mobile Liyakat Puanı için tüm bildiklerimizi sizler için yazdık. Liyakat Puanınız kaç daha önce hiç ceza aldınız mı, bizler ile paylaşmayı unutmayın. Daha keyifli bir oyun için Liyakat Puanınıza dikkat etmenizi öneririz. Keyifli bir oyunda eğlencenizi ikiye katlayacak oyun içi kozmetikleri satın almak için Kabasakal Online yanınızda. İndirimli ve uygun fiyatlar ile 7/24 Canlı destek ekibi ile dilediğiniz gibi UCalabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.
Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?