PUBG Mobile M10 Mikro Savaş Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile M10 Mikro Savaş Başladı!

PUBG Mobile M10 sezonu bugün itibariyle başladı. Büyük bir heyecan ve eşsiz ödülleri içeren PUBG Mobile M10 Mikro Savaş ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. PUBG Mobile yeni sezona dair ihtiyacınız olan indirimli uc satın almak için adres Kabasakal Online'da sizi bekliyor!

PUBG Mobile M10 Royal Pass Ödülleri

PUBG Mobile M10 büyük bir heyecanla beraber başladı. PUBG Mobile M10 Royal Pass ile beraber oldukça güzel ve yepyeni ödüller de oyuna eklendi. 20 Nisan Çarşamba günü oyuna eklenen PUBG Mobile M10 Mikro Savaş Sezonu, 18 Mayıs Çarşamba gününe kadar oyunda kalacak. Kozmetik eşyalara, silah kaplamalarına ve yeni kıyafetlere ek olarak, rütbelerinizi de en üst düzeye çıkarma fırsatları oyunculara sunuluyor. Cehennem Şefi Seti, Grafiti Duvarı AKM, Grafiti Duvarı SKS, Mavi Gölge M16A4 gibi etkileyici ödüllere sahip olmak için hemen PUBG Mobile Royale Pass satın alabilirsiniz. Kabasakal Online farkı ile indirimli fiyatlarla UC satın alarak oyun heyecanınızı doyasıya yaşayabilirsiniz.

PUBG Mobile M10 Royal Pass

PUBG Mobile M10 Elite Pass'i 360 UC karşılığında açarak daha iyi ödüller kazanabilirsiniz. Elit Görevler ile daha hızlı rütbe atlayabilirsiniz. Ayrıca haftada 15 defa Saygı gönderebilir, 1 Altın Tavuk Çekiliş Bileti'ne sahip olabilirsiniz. İlk satın almada 200 RP puanı ek olarak sağlanacaktır.

PUBG Mobile M10 Elite Pass Plus'ı 960 UC karşılığında satın alırsanız, Elite Pass tarafından sağlanan ödüller yine hesabınıza tanımlanacak. Ayrıca Elite Pass’ten birkaç farkı bulunuyor. Bununla birlikte Pembe Muhafaza Seti, Pembe Muhafaza Akrep, Pembe Muhafaza Maskesi, Pembe Muhafaza Kaskı gibi özel eşyalara sahip olabilirsiniz.

Elite Pass: 360 PUBG Mobile UC

Elite Pass Plus: 960 PUBG Mobile UC

PUBG Mobile M10 Mikro Savaş Sezonu hakkındaki detayları sizinle paylaştık. Bu büyük heyecanla ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. PUBG Mobile 29.Sezonu için ihtiyacın olan PUBG Mobile UC, Kabasakal Online'da! Hemen aşağıdaki görsele tıkla ve indirimli UC alarak heyecana ortak ol!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?