PUBG Mobile M10 Royale Pass Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile M10 Royale Pass Geliyor!

PUBG Mobile M10 Royale Pass için geri sayımı başladı. Kısa süre içerisinde oyuna eklenecek olan PUBG Mobile M10 Sezonu ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın alarak sezon hazırlıklarınızı tamamlamak için adres Kabasakal Online!

PUBG Mobile M10 Royale Pass

PUBG Mobile 29.Sezon'un sona ermesi ile beraber oyuna M10 Royale Pass eklenmiş olacak. PUBG Mobile M9 Kozmik Çarpışma Sezonu, 19 Nisan itibariyle son bulacak. Sezonun sonlanmasının hemen ardından PUBG Mobile M10 Sezonu'nun, 20 Nisan Çarşamba günü sabah saatlerinde oyuna eklenmesini bekliyoruz.

PUBG Mobile M10 Sezonu

PUBG Mobile 20.Sezondan itibaren sezon sistemi ve Royale Pass'i değiştirdiğini açıklamıştı. Böylelikle PUBG Mobile Royale Pass artık 1 ay sürecek ve sürekli yenilikler oyuna eklenecekti. 20.Sezon'dan beri M1 adıyla başlayan PUBG Mobile Yeni Sezon'ları, aylık olarak devam etmektedir.

PUBG Mobile M10 Royale Pass Fiyatları

PUBG Mobile M10 Sezonu ile beraber fiyatlandırmanın geçtiğimiz sezonlarla aynı olacak. Elite Pass ve Elite Pass Plus gibi iki farklı seçenek ile karşımıza çıkacak olan yeni sezon savaş biletleri ile beraber oyun heyecanınızı en üst seviyeye çıkartabilir, özel kaplamalara ve nadir eşyalara sahip olabilirsiniz. Önümüzdeki sezon ile beraber Elite Pass ve Elite Pass Plus'a sahip olmak isterseniz, indirimli fiyatlar ve Kabasakal Online farkı ile PUBG Mobile UC alabilirsiniz.

Elite Pass: 360 UC

Elite Pass Plus: 960 UC

PUBG Mobile Yeni Sezon ile ilgili paylaşılan tüm bilgileri size aktardık. PUBG Mobile M10 heyecanı kısa süre içerisinde başlayacak. Sadece 3 gün kaldı. Sezon ile ilgili tüm düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Bu arada unutmadan söyleyelim, PUBG Mobile 29.Sezon heyecanını en üst seviyede yaşamak adına, ihtiyacınız olan PUBG Mobile UC satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?