PUBG Mobile M11 Royale Pass Ne Zaman? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile M11 Royale Pass Ne Zaman?

PUBG Mobile M11 Royale Pass'in başlamasına artık çok az bir süre kaldı. Bu büyük heyecana dair sızdırılan bilgiler haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alıp, sezon hazırlıklarını tamamlamak için adres Kabasakal Online!

PUBG Mobile M11 Royale Pass

PUBG Mobile M10 Mikro Savaş Sezonu'nu yarıladık. İçinde bulunduğumuz sezon 18 Mayıs Çarşamba gününe kadar devam edecek. PUBG Mobile M11 Sezonu için ise geri sayım şimdiden başladı. 19 Mayıs Perşembe günü sabah saatleri itibariyle PUBG Mobile yeni sezonu ile karşılaşacağız. Eski isimlendirmesiyle PUBG Mobile 30.Sezon oyuna eklenmiş olacak. Oyuncular tarafından büyük bir heyecanla beklenen yeni sezon ödülleri henüz paylaşılmadı.

PUBG Mobile M11 Royale Pass Fiyatları

PUBG Mobile M11 Royale Pass fiyatlarının geçtiğimiz sezonlarla aynı olmasını bekliyoruz. Elite Pass ve Elite Pass Plus gibi iki farklı seçenek yine karşımızda olacak. Yeni sezona özel silah kaplamaları, danslar, özel figürler ve birçok seçenek PUBG Mobile Royale Pass ile beraber oyuna eklenecek. Royale Pass fiyatları ne kadar olacak dediğinizi duyar gibiyiz. Aşağıda M11 pass fiyatlarını sizinle paylaşıyoruz. Bu arada M11 Royale Pass için ihtiyacınız olan UC'yi almak için indirimli fiyatlara göz atabilirsiniz. İndirimli UC almak için adres Türkiye'nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online!

Elite Pass 360 UC

Elite Pass Plus 960 UC

PUBG Mobile M11 Sezonu ile ilgili paylaşılan bilgiler şimdilik bu kadar. Yeni sezon hazırlıklarını tamamlamak ve sezona hızlı bir giriş yapmak için ihtiyacınız olan PUBG Mobile UC'yi aşağıdaki görsele tıklayarak satın alabilirsiniz.!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?