PUBG Mobile M15 Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile M15 Başladı!

Her PUBG Mobile oyuncusunun iple çektiği gün ve büyük bir heyecanla beklenen PUBG Mobile yeni sezon günü geldi! Bu sezon ödülleri geçtiğimiz sezonlara göre çok daha iyi görünüyor ve tüm oyuncuların beğenisini çoktan topladı bile. Sezon başında her zaman olduğu gibi indirimli UC fiyatları ile PUBG Mobile M15’te de Kabasakal Online yanınızda. Hemen indirimliPUBG mobile UC satın alın!

PUBG Mobile M15 Ödülleri

Neredeyse tüm oyuncuların yeni favori sezonu olan M15 harika kostümler ile bu sezonda bizleri karşıladı. Bu sezon için çoğu oyuncu şimdiden en iyi PUBG Mobile sezonu olarak adlandırıldı. Herkesin çok beğendiği yeni sezon hakkındaki tüm detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. PUBG Mobile M15 sezonunda iki adet mistik kostüm verilmesi de oyuncuları sevindirdi.

RP 1 – Havalı Gaga Seti ve Müzik Yıldızı Win 94

RP 5 – Havalı Gaga Kaskı

RP 10 – Sihirli Gece Kaskı

RP 15 – RP 15’e özel avatar ve silah süslemesi

RP 20 – Sihirli Gece Sis Bombası

RP 30 – Şirin Palyaço Uçak Kaplaması

RP 40 – Davul Heyecanı DP 28

RP 50 – Midas Bereketi Seti veya Falcı Tilki Seti

PUBG Mobile M15 ile iki adet mistik kostüm verildiğini söylemiştik. RP 50’ye ulaştığınız taktirde bu iki harika kostüm arasında zorlu bir tercih yapmanız gerekiyor çünkü ikisi de birbirinden güzel!

PUBG Mobile M15 Sezonu Kaç UC?

Geçtiğimiz sezonlarda da olduğu gibi PUBG Mobile M15 iki farklı pass olarak sunuluyor.

PUBG Mobile M15 Royale Pass 360 UC

PUBG Mobile M15 Elite Royal Pass 960 UC

Biz yeni gelen PUBG Mobile sezonuna bayıldık. Aynı zamanda yeni sezonda iki farklı mistik kostümün olması PUBG Mobile M15 sezonunu bir adım daha öne çıkarıyor. Yeni gelecek olan sezonlarda PUBG Mobile iki farklı kostüm getirme özelliğini devam ettirecek mi bilinmiyor fakat oyuncular arasında bu özellik çok sevilmişe benziyor. Şimdi sizler de PUBG Mobile M15 savaş biletine sahip olmak istiyorsanız adresiniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online. Hemen indirimli PUBG Mobile UC için aşağıdaki görsele tıklayın!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?