PUBG Mobile M17 Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile M17 Başladı!

PUBG Mobile oyuncularının heyecanla beklediği gün geldi. PUBG Mobile M17 sezonu başladı! PUBG Mobile yeni sezon ile birlikte harika kostümler, silah çıkartmaları ve çok daha fazla ödül oyuncuları bekliyor. PUBG Mobile M17 ödülleri nelerdir gibi tüm detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdi sizlerde yeni sezon heyecanına katılmak istiyorsanız hemen Kabasakal Online güvencesi ile birlikte indirimli PUBG Mobile UC satın alın!

PUBG Mobile 17 Ne Zaman Başlıyor?

PUBG Mobile M17 tarihi 19 Kasım ile tarihi ile birlikte oyuna eklendi. Yeni sezonun başlaması ile birlikte oyuncuların kafasında ise yeni bir soru belirdi. "PUBG Mobile M18 sezonu ne zaman gelecek?" 

PUBG Mobile M17 Ödülleri Neler?

Yeni sezon ile tabii ki PUBG Mobile severlerin en merak ettiği soru yeni sezon ödülleri oldu. Bu sezonda harika kostümler sizleri bekliyor. Yeni sezon ile eklenen yeni kostümler ise bu şekilde;

- Kozmos Kalesi - Mk47

- Hesapsız Şatafat Seti

- Büyülü Flora Kaskı

- Mor Yıldız Geçidi Uçak Kaplaması

- Yıldız Küresi Kar98K

- Siyah Beyaz Işıma Seti

PUBG Mobile M17 Royale Pass Kaç UC?

Her sezon olduğu gibi bu sezonda M17 Royale Pass ikiye ayrılıyor. PUBG Mobile Elite Pass ve PUBG Mobile Elite Pass Plus 

PUBG Mobile Elite Pass 360 UC

PUBG Mobile Elite Pass Pluss 2400 UC 960 UC

PUBG Mobile M17 hakkında ki tüm detayları sizleri ile paylaştık. Sizler yeni sezon kostümleri hakkında neler düşünüyorsunuz bizler ile paylaşmayı unutmayın. PUBG Mobile M17 Royale Pass'e sahip olmak istiyorsanız doğru adresiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda ki görsele tıklayıp indirimli PUBG Mobile UC satın almak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?