PUBG Mobile M17 Royale Pass Ne Zaman Gelecek? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile M17 Royale Pass Ne Zaman Gelecek?

Oyunseverler PUBG Mobile M17 Royale Pass ödülleri neler olacak? PUBG Mobile M17 Royale Pass ne zaman gelecek? gibi soruları merak etmeye başladı. PUBG Mobile yeni sezon çıkış tarihi ve ödülleri hakkında tüm detayları her sezon olduğu gibi tekrar sizler ile paylaştık. PUBG Mobile yeni sezon ne zaman geliyor? PUBG Mobile sezon ne zaman bitiyor? PUBG Mobile M17 Royale Pass ne zaman çıkacak? Tüm soruların cevabı haberin devamında sizleri bekliyor. İndirimli PUBG Mobile UC satın almak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. En uygun fiyatlı UC için adresiniz Kabasakal Online!

PUBG Mobile Sezon Ne Zaman Bitiyor?

PUBG Mobile sezon M16 Royale Pass, 18 Kasım 2022 tarihinde sona erecek.

PUBG Mobile Royale Pass M17 Kaç UC?

Royale Pass M17’nın gelmesi ile birlikte oyuncular Royale Pass’ı iki farklı şekilde satın alabilecekler. PUBG Mobile Elite RP 360 UC , PUBG Mobile Elite Plus RP ise 960 UC karşılığında oyunculara sunulacaktır.

PUBG Mobile M17 Royale Pass 360 UC

PUBG Mobile M17 Elite Pass 960 UC

PUBG Mobile Yeni Sezon M17 Royale Pass Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile M16 sezonu 18 Kasım’da sona erecek. Yeni Royale Pass sezonu ise önümüzdeki birkaç gün içinde oyuncular ile buluşacak. PUBG Mobile M17 Royale Pass 19 Kasım 2022 tarihinde oyunda olacak. Dolayısıyla PUBG Mobile Royale Pass M17 19 Kasım 2022'de kullanılabilir durumda olacaktır.

PUBG Mobile M17 Royale Pass Ödülleri

Yeni çıkacak olan M17 Royale Pass’ın diğer tüm Royale Pass’lerde olduğu gibi birçok yeni içerik barındıracağını düşünüyoruz. PUBG Mobile M17 Royale Pass ödülleri ve içerikleri hakkında henüz net bir bilgi yok. Net bilgi açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız. 

“PUBG Mobile M17 Royale Pass Ne Zaman Gelecek?” haberimizin sonuna geldik. PUBG Mobile yeni sezon heyecanına sen de katılmak istiyorsan her zaman olduğu gibi indirimli bir şekilde Kabasakal Online üzerinden UC satın alabilirsin. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?