PUBG Mobile M4 Çok Yakında Geliyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile M4 Çok Yakında Geliyor !

En popüler Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile için M4 Yeni Sezonu hazırlıkları başladı. Oyuncular ise bir sonraki sezonun başlangıç tarihini ve getireceği yenilikleri merak ediyor. Yeni Sezon Royale Pass içeriği ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC her zaman olduğu gibi Kabasakal Online’da !

PUBG Mobile M4 Ne Zaman Başlayacak ?

PUBG Mobile 23.Sezon, yani PUBG Mobile M4 (Month 4) 18 Ekim tarihinde PUBG Mobile oyuncularıyla buluşacak. Şuan devam eden PUBG Mobile 22. Sezon (Şefin Spesiyali) 17 Ekim tarihinde sonlanacak. PUBG Mobile Yeni Sezonu başlangıcı ise sezon bitişinin hemen ardından gerçekleşmiş olacak.


PUBG Mobile M4 Ne Anlama Geliyor?

PUBG Mobile 20. Sezon bitişiyle beraber Royale Pass ve sezon sisteminin değiştirildiği duyurulmuştu. Royale Pass sürelerinin bir ay süreceği ve her bir ayrı sürüm için iki ayrı Royale Pass seçeneğinin oyunda yer alacağı açıklanmıştı. Bunun ardından 20. Sezon itibari ile M1 (Month 1) olarak adlandırılma başladı ve M2, M3, M4 şeklinde devam etmekte.

PUBG Mobile M4 Royal Pass Ödülleri

Hindistan bölgesine gelen güncellemeler sonrası M4 Royale Pass ödülleri sızdırıldı. Sızdırılan görsellerin PUBG Mobile 23. Sezon itibariyle oyundaki yerini alacaklar. PUBG Mobile M4 Royale Pass ödüllerine dair sızdırılan görselleri aşağıda bulabilirsiniz:

Mecha Bruiser

Chrono Cyborg Set

Chrono Cyborg Cover

Glacial Stroll Outfit

Forerunner Set

Chrono Cyborg – AKM

Chrono Cyborg Parachute

Mouse Trap UAZ

PUBG Mobile M4 Sezon Bileti Fiyatları

Geçtiğimiz sezonla aynı olmasını beklenen PUBG Mobile yeni sezon için sezon biletlerinin fiyatı ise aşağıdaki olduğu gibi;

Elite Pass : 360 UC

Elite Pass Plus : 960 UC

PUBG Mobile Sezon 23 M4 hakkındaki gelişmeleri size aktardık. PUBG Mobile M4, güzel ödülleri olan ve bol görevli bir sezon olacak. Peki olası yeni sezon ödülleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. PUBG Mobile UC, hızlı teslimat ve güvenilir adres seçenekleri ile Kabasakal Online’da ! 

PUBG Mobile UC satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?