PUBG Mobile M5 Sezon Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile M5 Sezon Başladı

En çok sevilen Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile için yepyeni bir sezon heyecanı başladı. PUBG Mobile M5 Sezonu bu sabah itibariyle oyuna eklenmiş oldu. M5 Sezon ile ilgili bilmeniz gereken tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın alarak sezon heyecanına merhaba demek için adres Kabasakal Online !

PUBG Mobile Royale Pass Month 5

PUBG Mobile M5 Sezonu ya da C1S3 için yeni bir ödül sistemi de oyuna eklenmiş oldu. Gümüş, Altın, Platin, Elmas ve As rütbelere özel ödüller de yeni sezonla birlikte bizimle olacak.

PUBG Mobile Royale Pass artık aylara bölündü. 2 ay yerine 1 ay boyunca bizimle olacak. Sezonda en yüksek 100 seviyeye kadar değil, 50 seviyeye kadar yükselebileceksiniz. Böylelikle sezon ödüllerine daha kolay erişim sağlayabilirsiniz. 2 aylık periyot boyunca 30.000 UC yerine 40.000 UC ve daha fazla ücretsiz ödül kazanma şansına da sahip olacaksınız.

Yeni Sezon Royale Pass Fiyatları

Elite Pass: 360 PUBG Mobile UC

Elite Pass Plus: 960 PUBG Mobile UC

PUBG Mobile M5 Sezonu hakkındaki detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. M5 Yeni Sezon için ihtiyacın olan PUBG Mobile UC, Kabasakal Online'da. Hemen aşağıdaki görsele tıkla ve indirimli UC ile heyecana başla !Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?