PUBG Mobile M6 Sezonu Geliyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile M6 Sezonu Geliyor !

En çok sevilen Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile için yepyeni bir sezon heyecanı kısa süre içerisinde başlıyor. PUBG Mobile M6 Yeni Sezon ile ilgili sızdırılan tüm bilgiler haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın almak için adres Kabasakal Online !

PUBG Mobile M6 Ne Zaman Başlayacak ?

PUBG Mobile 25.Sezon, yani PUBG Mobile M6 (Month 6) 20 Aralık tarihinde PUBG Mobile oyuncularıyla buluşacak. Şuan devam eden PUBG Mobile 24. Sezon Ayna Savaşcısı 19 Aralık tarihinde sonlanacak. PUBG Mobile Yeni Sezonu başlangıcı ise sezon bitişinin hemen ardından gerçekleşmiş olacak.

PUBG Mobile M6 Ne Anlama Geliyor ?

PUBG Mobile 20. Sezon bitişiyle beraber Royale Pass ve sezon sisteminin değiştirildiği duyurulmuştu. Royale Pass sürelerinin bir ay süreceği ve her bir ayrı sürüm için iki ayrı Royale Pass seçeneğinin oyunda yer alacağı açıklanmıştı. Bunun ardından 20. Sezon itibari ile M1 (Month 1) olarak adlandırılma başladı ve M2, M3, M4, M5, M6 şeklinde devam etmekte.

PUBG Mobile M5 Royale Pass Fragmanı

PUBG Mobile’e gelen güncellemeler sonrası M5 Royale Pass fragmanı sızdırıldı. PUBG Mobile M6 Sezon Fragmanı ise aşağıdaki gibi olmuş oldu.

Yeni Sezon Elite Pass ve Elite Pass Plus Fiyatları

Elite Pass: 360 PUBG Mobile UC

Elite Pass Plus: 960 PUBG Mobile UC

PUBG Mobile Yeni Sezonu ile ilgili paylaşılan tüm bilgileri size aktardık. PUBG Mobile M6 heyecanı düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. PUBG Mobile 25.Sezon için ihtiyacınız olan PUBG Mobile UC alma adresi Kabasakal Online ! UC satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?