PUBG Mobile M7 Kraliyet Muhafızı Başladı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile M7 Kraliyet Muhafızı Başladı !

PUBG Mobile beklenen Yeni Sezon’u büyük bir heyecanla başladı. 18 Ocak itibariyle PUBG Mobile M7 Sezonu oyuna eklenerek oyuncularla buluştu. PUBG Mobile M7 Sezonu’nun teması ise Kraliyet Muhafızı ! Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın alarak sezon heyecanına ortak olmak için adres Kabasakal Online !

PUBG Mobile Kraliyet Muhafızı Sezonu Ödülleri

Her sezon yaklaşık 2 ay sürüyor ve oyuncular Klasik Modda ulaştıkları en yüksek kademeye göre ödülleri kazanıyorlar. 18 Ocak - 17 Şubat itibariyle oyunda kalacak olan PUBG Mobile M7 Kraliyet Muhafızı Sezonu ödülleri ise şu şekilde oldu : 

PUBG Mobile M7 Royale Pass Fiyatları

PUBG Mobile M7 Elite Pass'i 360 UC karşılığında açarak daha iyi ödüller kazanabilir ve Elit Görevler ile daha hızlı rütbe atlayabilirsiniz. Ayrıca 4.000 UC değerinde ödüller de sizin olacak.

PUBG Mobile M7 Elite Pass Plus'ı 960 UC karşılığında satın alırsanız, Elit Pass tarafından verilen her şey içinde, ayrıca Elit Pass’a göre %40 indirimli 12 rütbe veriyor. Bunun yanı sıra 10.000 UC değerinde ödüller de sizin oluyor.

Elite Pass: 360 PUBG Mobile UC

Elite Pass Plus: 960 PUBG Mobile UC

PUBG Mobile M7 Kraliyet Muhafızı Sezonu hakkındaki detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. PUBG Mobile 26.Sezon için ihtiyacın olan PUBG Mobile UC, Kabasakal Online'da! Hemen aşağıdaki görsele tıkla ve indirimli UC alarak heyecana ortak ol !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?