PUBG Mobile M8 Ödül Efsaneleri Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile M8 Ödül Efsaneleri Başladı! 

PUBG Mobile'ın her ay büyük bir heyecanla beklenen yepyeni sezonu bugün itibariyle başladı. PUBG Mobile M8 Sezonu, Ödül Efsaneleri ismiyle bizi bekliyor. Detaylar ise haberin devamında. En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alarak, hemen sezon heyecanına ortak olmak için adres Kabasakal Online!

PUBG Mobile Ödül Efsaneleri Ödülleri

PUBG Mobile Yeni Sezonu ile beraber bu büyük heyecan, oldukça ilgi çekici ödüller ile oyuncularla buluştu. 18 Şubat Cuma günü itibariyle başlayan PUBG Mobile M8 Ödül Efsaneleri Sezonu, 21 Mart Pazartesi gününe kadar devam edecek. Ayrıca En Yüksek Performans SCAR-L, Kartal İradesi UMP-45, Oyun Randevusu QBU, Gülümseyen Palyaço Mosin Nagant, Kızıl Korucu Seti gibi özel ödüller de sizinle buluşuyor.

PUBG Mobile M8 Royale Pass Fiyatları

PUBG Mobile M8 Elite Pass'i 360 UC karşılığında açarak daha iyi ödüller kazanabilir ve Elit Görevler ile daha hızlı rütbe atlayabilirsiniz. Ayrıca haftada 15 defa Saygı gönderebilir, 1 Altın Tavuk Çekiliş Bileti'ne sahip olabilirsiniz.

PUBG Mobile M8 Elite Pass Plus'ı 960 UC karşılığında satın alırsanız, Elite Pass tarafından verilen her şey içinde, ayrıca Elite Pass’a göre %40 indirimli 12 rütbe veriyor. Ayrıca Kaktüs Polis Seti, Oyun Randevusu QBU gibi özel eşyalara sahip olabilirsiniz.

Elite Pass: 360 PUBG Mobile UC

Elite Pass Plus: 960 PUBG Mobile UC

PUBG Mobile Kızıl Panda Seti

Kızıl Panda Seti şimdi oyunda seni bekliyor. 10 Mart'a kadar oyun içinde olacak seti kaçırmamak için şimdi oyuna gir ve ödülü kap.

PUBG Mobile M8 Ödül Efsaneleri Sezonu hakkındaki detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. PUBG Mobile 27.Sezonu için ihtiyacın olan PUBG Mobile UC, Kabasakal Online'da! Hemen aşağıdaki görsele tıkla ve indirimli UC alarak heyecana ortak ol !Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?