PUBG Mobile M9 Kozmik Çarpışma Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile M9 Kozmik Çarpışma Başladı!

PUBG Mobile'ın yepyeni sezonu bugün itibariyle, büyük bir heyecanla başladı. PUBG Mobile M9 Kozmik Çarpışma temasıyla bizi bekliyor. Detaylar ise haberin devamında. En Uygun Fiyat Garantisi ile UC satın alarak, yeni sezon heyecanına ortak olmak için adres Kabasakal Online!

PUBG Mobile M9 Kozmik Çarpışma Ödülleri

PUBG Mobile M9 Sezonu ile beraber oldukça güzel yepyeni ödüller de Royale Pass ile oyuna eklendi. 22 Mart Salı günü oyuna eklenen PUBG Mobile M9 Kozmik Çarpışma Sezonu, 19 Nisan Salı gününe kadar oyunda kalacak. Kozmetik eşyalara, silah kaplamalarına ve yeni kıyafetlere ek olarak, rütbelerinizi de en üst düzeye çıkarma fırsatları oyunculara sunuluyor. Parlak Renkli Işıltı Seti, Atlantik Teknolojisi Başlık, İlkel Yadigar- Kar98, Kadim Hatıra PP19 Bizon, Kadim Hatıra M249, Wukong Prime gibi mükemmel ödüllere sahip olmak için hemen PUBG Mobile Royale Pass satın alabilirsiniz. Kabasakal Online farkı ile indirimli fiyatlarla UC alarak oyun heyecanınızı doyasıya yaşayabilirsiniz.

PUBG Mobile M9 Royale Pass

PUBG Mobile M9 Elite Pass'i 360 UC karşılığında açarak daha iyi ödüller kazanabilir ve Elit Görevler ile daha hızlı rütbe atlayabilirsiniz. Ayrıca haftada 15 defa Saygı gönderebilir, 1 Altın Tavuk Çekiliş Bileti'ne sahip olabilirsiniz.

PUBG Mobile M9 Elite Pass Plus'ı 960 UC karşılığında satın alırsanız, Elite Pass tarafından verilen her şey içinde, ayrıca Elite Pass’a birkaç farkı bulunuyor. Ayrıca Parlak Renkli Işıltı Seti, Kadim Hatıra PP-19 Bizon, RPM9 Rozeti gibi özel eşyalara sahip olabilirsiniz.

Elite Pass: 360 PUBG Mobile UC

Elite Pass Plus: 960 PUBG Mobile UC

PUBG Mobile M9 Kozmik Çarpışma Sezonu hakkındaki detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. PUBG Mobile 28.Sezonu için ihtiyacın olan PUBG Mobile UC, Kabasakal Online'da! Hemen aşağıdaki görsele tıkla ve indirimli UC alarak heyecana ortak ol!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?