PUBG Mobile M9 Royale Pass Ne Zaman Geliyor? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile M9 Royale Pass Ne Zaman Geliyor?

Oyuncular tarafından oldukça sevilen Mobile Battle Royale oyunu PUBG Mobile M9 Royale Pass için geri sayımı başladı. Kısa süre içerisinde oyuna eklenecek olan PUBG Mobile M9 Sezonu ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın alarak sezon hazırlıklarınızı tamamlamak için adres Kabasakal Online!

PUBG Mobile M9 Royale Pass

PUBG Mobile 28.Sezon içinde bulunduğumuz sezonun sona ermesi ile beraber oyuna eklenmiş olacak. PUBG Mobile M8 Ödül Efsaneleri Sezonu, 21 Mart itibariyle son bulacak. Sezonun sonlanmasının hemen ardından PUBG Mobile M9 Sezonu'nun, 22 Mart Salı günü sabah saatlerinde oyuna eklenmesini bekliyoruz.

PUBG Mobile M9 Ne Demek?

PUBG Mobile 20.Sezondan itibaren sezon sistemi ve Royale Pass'in değiştirildiğini açıklamıştı. Böylece PUBG Mobile Royale Pass artık 1 ay sürecek ve sürekli yenilikler oyuna eklenecekti. 20.Sezon'dan beri M1 adıyla başlayan PUBG Mobile Yeni Sezon'ları, aylık olarak devam etmektedir.

PUBG Mobile M9 Royale Pass Fiyatları

PUBG Mobile M9 Sezonu ile beraber fiyatlandırmanın geçtiğimiz sezonlarla aynı olmasını bekliyoruz. Elite Pass ve Elite Pass Plus gibi iki farklı seçenek ile oyunculara sunulacak olan yeni sezon biletleri, oyun heyecanınızı en üst seviyeye çıkartarak, özel kaplamalara ve nadir eşyalara sahip olmanızı sağlıyor. Önümüzdeki sezon ile beraber Elite Pass ve Elite Pass Plus'a sahip olmak isterseniz, indirimli fiyatlar ve Kabasakal Online farkı ile PUBG Mobile UC alabilirsiniz.

Elite Pass: 360 UC

Elite Pass Plus: 960 UC

PUBG Mobile Yeni Sezon ile ilgili paylaşılan tüm bilgileri size aktardık. PUBG Mobile M9 heyecanı ile ilgili tüm düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Bu arada unutmadan söyleyelim, PUBG Mobile 28.Sezon heyecanını en üst seviyede yaşamak adına, ihtiyacınız olan PUBG Mobile UC satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?