PUBG Mobile Maskara Seti Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Maskara Seti Oyunda!

En çok sevilen Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile için Maskara Seti oyuna eklendi. Bu eşsiz sete dair tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın almak için adres Kabasakal Online!

PUBG Mobile Maskara Seti

Oldukça renkli ve ilgi çekici olan PUBG Mobile Maskara Seti, şimdiden oyuncuların oldukça talep ettiği koleksiyonlardan birisi oldu. Maskara Seti içeriğinde ise Uçak Kaplaması, Silah Kaplamaları, Çanta, Paraşüt ve Kostüm bulunmakta. Bahsettiğimiz Maskara Seti oyun içerisinde satılıyor ya da sandık içerisinden çıkıyor. Seti tamamlamak için yukarıda bahsettiğimiz ürünlere sahip olmanız gerekiyor. Maskara Seti'ne sahip olduktan sonra ise seviye yükseltme işlemini gerçekleştirerek daha profesyonel bir görünüme kavuşturabiliyorsunuz. PUBG Mobile Maskara Seti almak ise oldukça kolay. İndirimli fiyatlarla Kabasakal Online'dan UC satın aldıktan sonra Maskara Seti'ni envanterinize ekleyebilirsiniz.

PUBG Mobile Maskara M416

Uzun süredir beklenen Maskara Seti ile beraber M416 kaplaması da oyuncularla buluşmuş oldu. Maskara M416 skinini bekleyen birçok oyuncu olduğunu biliyoruz. Bunun için UC fiyatlarında büyük indirimler ve özel kampanyalar yapmaya karar verdik. Aşağıdaki görsele tıklayarak hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile PUBG Mobile UC alabilir ve Maskara M416'ya sahip olarak oyun keyfinizi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?