PUBG Mobile Messi İş Birliği Geliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Messi İş Birliği Geliyor

PUBG Mobile geçtiğimiz günlerde yayınladığı yeni haber ile birlikte futbol severleri sevindirdi. Dünya'nın en iyi oyuncularından biri olan Messi PUBG Mobile ile birlikte iş birliğine başladı. Yeni iş birliği hakkındaki tüm detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. Sizlerde PUBG Mobile Messi kostümüne çıktığı gibi sahip olmak istiyorsanız Kabasakal Online güvencesi ile birlikte hazırlıklara başlayın. Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın alın!

PUBG Mobile Messi Kostümü

Yeni PUBG Mobile işbirliği ile birlikte Messi karakteri değil kostümü gelecek gibi görünüyor. Yapılan sızıntılar arasında altın renginde harika bir kostüm ile görünen Messi PUBG Mobile iş birliği için çoğu oyuncu hazırlıklara başladı bile. Yeni kostümün nasıl elde edileceği henüz belli değil fakat çok yüksek ihtimalle PUBG Mobile şans çarkı ile birlikte oyuna eklenecektir. Messi ise PUBG Mobile iş birliği hakkında duygularını bu cümleler ile paylaştı “Video oyunları her zaman hayatımın büyük bir parçası olmuştur. Oyunu antrenman yapmadığım zamanlarda rahatlamak, eğlenmek, takım arkadaşlarımla ve ailemle bağlantı kurmak için inanılmaz derecede faydalı buluyorum. PUBG Mobile çok eğlenceli ve ben de şahsen oyunun dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranı arasında yer alıyorum. Üzerinde çalıştığımız şeyle gurur duyuyorum ve tüm oyuncuları PUBG MOBILE’da bana katılmaya davet etmek istiyorum.” Aynı zamanda PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wang "“Böylesine küresel bir spor süperstarının PUBG MOBILE’a katılmasından dolayı son derece şanslıyız! PUBG MOBILE oyuncularının çoğunun zaten büyük futbol tutkunu olduğunu bildiğimizden dolayı, bu sporu oyun içinde desteklemek ve yeni hayranları heyecanımıza ortak kılmak için sabırsızlanıyoruz” açıklaması ile oyunculara müjdeli haberi veri.

Sizler PUBG Mobile Messi iş birliği hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşünceleriniz bizler ile paylaşmayı unutmayın. Geç kalmadan hazırlıklara başlamak en iyisi. Şimdi sizlerde Kabasakal Online güvencesi ile birlikte PUBG Mobile UC satın alın. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?