PUBG Mobile Performans Arttırma Yöntemleri YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Performans Arttırma Yöntemleri

Mobil oyun denilince aklımıza gelen ilk isimlerden olan PUBG Mobile için oynarken özellikle yaz geldiği zaman mobil cihazınızda performans düşüklüğü olabiliyor. Mobil cihazınızın özellikleri oyundaki grafik ve performans ayarlarıyla her ne kadar optimize çalışıyor olsa da önereceğimiz bu ayarları deneyerek daha akıcı bir performansa sahip olabilirsiniz.

PUBG Mobile için Mobil Cihazınızın Performansını Arttırmak

kabasakalonline.com sitemizden uygun fiyatlarla uc satın aldıktan sonra, mobil cihazınızın performansını arttırmak için öncelikle yapmanız gereken şey telefonunuzun arka planında çalışan uygulamaları kapatmak olacaktır. Çalışan uygulamaları kapattıktan sonra performans artışını bariz bir şekilde görebilirsiniz. 

Güvenilir Bir İnternet Bağlantısı

Bir sonraki dikkat etmeniz gereken konu ise ping gecikmeleri yaşamamanız adına. Mobil cihazınızı güvenilir bir internet bağlantısı ile kullanmanız oyun içerisindeki gecikmeleri en aza çekecektir. Kötü bir internet bağlantısı ile oyun içerisinde yaşanacak kopmalar yaşanmaması adına sağlam ve güvenilir bir internet bağlantısı ile PUBG Mobile oynamanızı tavsiye ederiz.

Önbellek Verilerini Sıfırlamak

Mobil cihazınızda hızlı bir veri kullanımı demek, daha çok performansı sağlayacaktır. Bunun için de yapmanız gerekenlerden biri de önbellek verilerini sıfırlamak oluyor. Cihazınızı rahatlatıp, veri kullanımını arttıracaktır. Önbellek verilerini sıfırlamak, FPS değerlerinizi artışını görmek için yapmanız gereken en önemli aşamalardan birisi.

Sağlıklı Telefon Şarjı

Telefonunuzu sağlıklı bir şekilde şarj etmeniz de çok önemli. Tam şarj olduktan sonra telefonunuzun şarjının bitmesini beklemek ve o bittikten sonra şarj etmek, telefon sağlığı açısından çok önemli. Sağlıklı şarj, telefonunuzun ısınmasını bir hayli düşerecektir.

Tüm yöntemleri uygulamanıza rağmen performans artışı sizi tatmin edecek düzeyde değilse yapmanız gereken tek şey daha iyi donanım özelliklerine sahip yeni bir mobil cihaz almak olacaktır. PUBG Mobile performans ayarlarınızı arttırdıktan sonra özel kostüm ve silah kaplamalarına sahip olmak için kabasakalonline.com sitemizden PUBG Mobile uc satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?