PUBG Mobile Popülerlik Nedir ? YORUMLARI GÖSTER (1) YORUM YAP

PUBG Mobile Popülerlik Nedir ?

Neredeyse tüm oyuncuların severek oynadığı veya mutlaka bir kez denediği PUBG Mobile'ın en merak edilen özelliklerinden biri PUBG Mobile popülerlik oldu. PUBG Mobile popülerlik ile birlikte özel ödüller kazanabilirsiniz aynı zamanda "Popülarite Kralı" veya "Popülerlik Çaylakı" gibi başarıları açabilirsiniz. Şimdi sizlerde PUBG Mobile UC satın almak veya PUBG Mobile Popülerlik satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen Kabasakal Online güvencesi ile birliktePUBG Mobile UC satın alın!

PUBG Mobile Popülerlik Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile içerisinde aylık ve haftalık gibi popülerlik sıralamalarında bulunmanızı sağlar. Popülerlik öğeleri olan tavuk, uçak, motor gibi çeşitli öğeleri arkadaşlarınıza yollayabilir ve toplayabilirsiniz. Bu eşyalar ile popülerlik puanını yükseltebilir ve sıralamaya girme şansınızı arttırabilirsiniz. Eğer bu sıralamalardan birinde yer almak istiyorsanız bol bol popülerlik eşyaları toplamayı unutmayın. Dilerseniz Kabasakal Online güvencesi ile birlikte oyuncu pazarı üzerinden farklı oyunculardan PUBG Mobilepopülerlik satın alabilir veya PUBG Mobile popülerlik satabilirsiniz.

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme

Çoğu PUBG Mobile oyuncusunun merak ettiği bir farklı konu ise PUBG Mobile popülerlik nasıl gizlenir? Popülerlik gizlemek için sizler ile paylaşacağımız birkaç adımı takip etmeniz yeterli. 

- PUBG Mobile lobisinde profilinizin üstüne tıklayın

- Oyun isminizin yazılı olduğu yerin altındaki 3 çizgiye tıklayın.

- 3 çizgiye tıkladıktan sonra düzenle kısmını seçin.

- En altta bulunan bağlantılar kısmına gelin

- Ayrıntılar kısmı etkinleştirilmiş ise kapatın. Böylelikle PUBG Mobile popülerliğiniz gizlenmiş olacaktır.

PUBG Mobile popülerlik hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Geçtiğimiz haftalarda başlayan PUBG Mobile M15 ile birlikte sezon heyecanı tam gaz devam ediyor. Şimdi sizlerde yeni PUBG Mobile savaş biletine sahip olmak istiyorsanız Kabasakal Online yanınızda. Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın alın! Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.Yorum Yap

08.11.2022 12:12
Teşekkürler :)
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla