PUBG Mobile Rank Sistemi YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Rank Sistemi

PUBG Mobile çıkış yaptığı günden bu yana oyuncu kitlesini arttırarak yeni anlaşmalara imza atıyor. Yüksek oyuncu kitlesine ulaşan PUBG Mobile Rank Sistemini en ince detaylarına kadar sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu rank sistemi rütbe atladıkça gelen oyuncuların tecrübesine bağlı olarak seviyesinin artması ile karşılaşmalarında çekişmeli bir hale gelmesine ve oyunun eşsiz bir hal almasını sağlamaktadır. Rank sisteminde kullanmanız gereken takdirleri birazdan sizlerle paylaşıyor olacağız.

PUBG Mobile Rank Sistemi Detayları

PUBG Mobile, oyuncuların rekabetçi maçlar oynayarak sıralamalarını yükseltmelerine olanak sağlar. Rank sıralamanı arttırmak için oyunu kazanmalı ve iyi bir performans sağlamalısın. Oyuncular, her oyun sonunda performansına ve oyundaki sıralamasına göre bir kademe puanı kazanır.

Her sezon bu sıralama puanları tekrar düzenlenir ve oyuncunun rank sırasına göre büyük ödüller verilir. Eğer sıralaman yüksekse alacağın ödülün değeri de yüksek olacaktır.

PUBG Mobile Rank Sistemi Puanları

Bronz: 1200-1699
Gümüş: 1700 – 2199
Altın: 2200- 2699
Platin: 2700-3199
Elmas: 3200-3699
Taç: 3700-4199
As: İlk 500 oyuncu As rütbesine ulaşacak (Günlük 00:00'da sıralama sıfırlanıyor)Fatih: İlk 500 oyuncu Fatih rütbesine ulaşacak (Günlük 00:00'da sıralama sıfırlanıyor)

PUBG Mobile Lig Atlama Taktikleri

Bronz
Bronz rütbe oyuncuların ilk defa oyuna girdiğinde verilen rütbelerdir. Bronz rütbesinde Bronz V ve Bronz I aralığındadır. Bronz ligi oyuncuları genellikle yeni başlayan amatör oyuncular olduğu için genellikle oyunlarda bot miktarları çoktur. Yeni başlayan bir oyuncu iseniz ekipmanları tanıyın ve oyun mekaniklerini iyi öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Gümüş
Bronz rütbeden sonra gelen Gümüş rütbesi Gümüş V ve Gümüş I aralığındadır. Gümüş rütbesinde bu botların bir kısmının ufak ufak azalarak devam ettiğini görürsünüz. Bronz aşamasında olan adımları takip ederek ekipmanları ve silahları öğrenmeye devam edin.

Altın
Gümüş rütbesinden sonra gelen Altın rütbesi Altın V ve Altın I aralığındadır. Bu kademede artık daha iyi bir mekanik ve oyun bilgisine sahip olmaya başlarsınız. Bu ligde artık bot sayısı artık yok denecek kadar azdır. Gelen oyunlara artık rakip olmaya hazır hale gelmişsiniz demektedir. Altın liginde oynuyorsanız konumlanmayı ve sesleri takip etmeye önem vermeye başlamanız gerektiğini öğrenmeniz gerekir.

Platin
Altın rütbesinden sonra gelen Platin rütbesi Platin V ve Platin I aralığındadır. Artık altın liginden de çıkmaya başladığınıza göre daha deneyimli rakipler ile karşılaşmanızın zamanı gelmiştir. Platin liginde sürekli olarak tepelere ve çimenlere saklanarak sizleri nakavt ederler. Yavaş ve sakin adımlar ile alanlara girmeye çalışın yerinizi belli etmeyin. Yapmanız gereken artık birkaç silahta profesyonelleşerek o silah ile bir bütün olmak.

Elmas
Platin rütbesinden sonra gelen Elmas rütbesi Elmas V ve Elmas I aralığındadır. Oyuncuların mekanikleri kullanması ve oynayışı diğer alt liglere göre artık daha iyidir. Elmas liginde artık birkaç silahta uzmanlaşmış, pozisyon almayı biliyor, hedefi tam 12 ‘den tutturmayı öğrenmiş olmanız gerekmektedir. El bombası, sis, flash gibi materyalleri artık oyuna daha çok dahil edin.

Taç
Elmas rütbesinden sonra gelen Taç rütbesi Taç V ve Taç I aralığındadır. Bu kademede artık mekanikleri iyi derecede kullanıyor olmanız çok önemlidir. Karşınıza artık gelecek oyuncular iyi ve kaliteli oyunculardır. Bu rütbede devam edebilmek için sürekli pratik yapıyor olmanız gerekmektedir. Burada sabır önemlidir, oyun mekaniklerini en ince ayrıntısına kadar öğrenmelisiniz. Oyunda airdropları kullanarak güçlü silahları elde etmelisiniz. Rakiplerinize taş çıkartmalısınız.

AS (İlk 500 Oyuncu, Fatihten Sonra)
Bu rütbe Taç rütbesinden sonra gelen bir rütbedir. Diğer rütbelerde olduğu gibi 5 aşamadan oluşmamaktadır. Bu rütbede oynayan oyuncular inanılmaz yeteneklere sahiptirler. Bu rütbede ekipmanları ve silahları en ince ayrıntısına kadar kullanmasını bilmek zorundasınız. Bazıları çok iyi konumlanırken, bazıları da muhteşem derecede silah kullanma yeteneklerine sahiptirler. Bu rütbe çok tehlikelidir her konuda dikkat etmelisiniz.

Fatih (İlk 500 Oyuncu)
Fatih rütbesi artık gelebileceğiniz bütün rütbelerin en üstüdür. Her bölgeden en iyi olan 500 oyuncu Fatih liginde rozetler ile onurlandırılırlar. Fatih Rütbesinde hangi mod için olduysanız onda en iyilerinden birisi olduğunuz anlamına gelmektedir. Artık sizlerin profilini görenler bir adım geride devam ederler ve korkarlar. Fatihteki gücünü birinci sıraya taşıyarak keşfet !

PUBG Mobile Hızlı Rank Nasıl Atlarım ?

PUBG Mobile hızlı rütbe atlamak için oyunun en sonuna kalmanız gerekmektedir. Oyun başlar başlamaz ilk ölenlerden biri olursanız direk lig puanınızdan 20 puan kesilmektedir. Bu yüzden oyunu daha dikkatli oynayarak üst sıralarda bitirmeniz daha önemlidir. Ne kadar çok en sona kalan olursanız gelen lig puanlarınız yükselir ve birinci oldukça daha fazla mükafat ile onurlandırılırsınız.

Güvenilir ve en indirimli fiyat garantisiyle PUBG Mobile UC satın al.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?