PUBG Mobile Resmi Akıbet Modu Yayınlandı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Resmi Akıbet Modu Yayınlandı!

PUBG Mobile, oyun dünyasında kendini göstermeye devam ediyor! Yaptığı yenilikler ve iş birliği ile oyun zirvesinde yer alan PUBG Mobile bu kez güzel bir oyun modu ile sizlerle. Resmi Akıbet Modu ile oyun severlerin en sevdiği oyun modu bir takım yükseltmeler ile birlikte tamamen ele geçirilmiş durumda. KRAFTON son olarak 1.8 sürümü ile oyuna eklediği Akıbet Modunu 2.3 sürümü ile yeniden düzenlenerek oyuna eklendi. Gelin detayları birlikte inceleyelim. Sizler de indirimli ucuza UC satın almak istiyorsanız Kabasakal Online yanınızda.

PUBG Mobile Resmi Akıbet Modu Güncellemeleri
Krafton tarafından yapılan açıklamalar ile PUBG Mobile Resmi Akıbet Modunda birçok değişiklik yapıldığını gördük. Bunlardan en çok dikkat çeken ise zırh yuvaları içeren bir yelek eklendiği gibi ateşli silahlar yükseltme özelliği de geldi. Oyuncular artık PUBG Mobile Resmi Akıbet modunu oynarken aldıkları ağır hasarlardan sonra canını hızla iyileşmesini ve enerjinin zamanla düşmeden korunmasını sağlayan bir sistem yükseltmesinden yararlanabilecek.

PUBG Mobile Resmi Akıbet Modu Yeni Özellikler

Hareket halindeyken canınızı ve enerjinizi yenilemek için ilk yardım kitleri ve enerji içecekleri oyun moduna eklendi. Üstelik bu yeni kitleri kullanırken iyileşme artık sınırlanmıyor. İlaç dolapları oyunculara daha fazla iyileştirme etkisi sunmak adına oyun içerisindeki duvarlara monte edilmiş şekilde sizleri bekliyor.

PUBG Mobile Resmi Akıbet Modu Yeni Sığınıklar

Sekiz yeni sığınak, erzaklarla dolu ancak sıkı önemlerle korunan dört Muhafız Karakolları ve gizli sandıklara ulaşabilmek için takip edeceğiniz Hazine Haritaları içeriyor!  Artık çağrı kulelerini kullandığınızda konumları diğer oyuncular tarafından gözükebilir. Diğer oyuncular tarafından da görülebilir olacağınız için sağlam bir savunma hazırlamaya özen gösterin. Yeni resmi Akıbet Modu, oynanış stratejisini ve derinliği muazzam bir şekilde genişleterek sizlere bu modda zafere ulaşmak için daha önce hiç sahip olmadığınız yöntemleri sunuyor.

PUBG Mobile Resmi Akıbet Modu Ne Zaman Gelecek?

Yapılan PUBG Mobile 2.3 Güncellemesi ile birlikte şu an PUBG Mobile Resmi Akıbet Modu oynanabilir ve test edilebilir şekilde mevcut. Yeni gelen özellikler ile birlikte oyunun farklı bir tarafından oynamak istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.

Tüm bu serüven de ihtiyacınız olan indirimli ve ucuz UC lere Kabasakal Online üzerinden sahip olabilirsiniz. 7/24 canlı destek ekibi ve hızlı teslimat ile beraber PUBG Mobile UC, BP ve Güvenilir Şekilde hesap alım satımı yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?