PUBG Mobile sezon devam ediyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG MOBİLE UC ‘17. Sezonun Ayrıcalıklı Hali’ 

 Geçtiğimiz sezondan çok daha farklı bir arayüz ve görsel yapılanma ile karşılaştığımız Pubg Mobile 17. Sezon kısa bir süre önce başladı. Başladığı ilk günden bu yana bize mücadele ederken kim olduğumuzun önemini vurgulayan 17. sezon, bitince bile oldukça ses getirecek gibi duruyor. Bunun sebebi ise Pubg Mobile UC kullanımının karakterimizin 'Ben de bu yarışta varım!'' demesinde etkili olduğunu şimdiden göstermesi. Pubg Mobile UC satın alıp ve Royale Pass'in dünyasını aralayarak hayatta kalma savaşında hangi konumda olduğumuzu belirleyen taraf oluyoruz. Tüm dünyada küçüklü büyüklü oyuncu kitlesine sahip Pubg Mobile bu alanda oyun içi gelişime yapılacak yatırımları kitlesinin memnuniyeti için bir hayli önemsiyor. Oyun paraları ile karaktere yapılan yatırımlar arttıkça en iyisi olma şansımız da artıyor. Her sezonda başarıyı elde etmenin hazzını PUBG Mobile UC kullanarak yakalayabiliriz. Özellikle oyun için estetik bir  stil geliştirip deyim yerindeyse sahaya formasız çıkmıyoruz. Pubg Mobile 17. sezon yeniliklerinden faydalanma seviyemiz ise yine PUBG Mobile UC kullanımları ile ilgili. Sahip olduğumuz oyun içi paralar ile edinebileceğimiz Royale Pass, Elite Pass ve Elite Pass Plus seviyelerine göre eşya koleksiyonumuzu bir hayli güçlendirebiliriz. Seviyemize bağlı olarak tamamlayacağımız daily ve challenge görevlerden sonra çeşitli ödülleri ve eşyaları almaya hak kazanıyoruz. En önemlisi de oyun içerisinde kullandığımız Pubg Mobile UCleri ile rütbe atlarken ve RP ilerletirken rakiplerimize kıyasla daha avantajlı olabiliyoruz.

PUBG MOBİLE UC Kullanımı Ayrıcalıkları Neler?

Pubg Mobile UC kullanımlarını aktif olarak destekleyen 17. sezon, yeni bir oyun modu ile bizleri karşıladı. Yeni Runik Güç Modu oyun içi karakterlerimizin güçlenmesinde ve uygulayacağımız savaş stratejilerinde bize özel güçler sunuyor. Ateş, Rüzgar ve Kutup Runu olarak isimlendirilen run modlarına sahip olarak oyun sırasında fark yaratabilmek mümkün. Ateş Runu seçtiğimizde alevli mermiye ve lav çemberine sahip olabiliyoruz. Bu beceriler sayesinde ise Pubg Mobile UC satın alarak edindiğimiz estetik duruşun yanı sıra güç olarak da fark yaratabiliyoruz. Rüzgar Runu seçtiğimizde rüzgar kalkanı ve rüzgar takviyesi becerilerini ediniriz. Alabileceğimiz olası hasarların engellenmesinde oldukça etkili bir runik mod olarak öne çıkıyor. Son olarak Kutup Runu seçtiğimizde ise buzdan duvar ve dondurucu mermi becerilerine sahip oluyoruz. Her modun becerilerinin kullanılması için oyun içinde sürekli olarak kristal toplamamız gerekiyor. Kristaller biriktikçe becerilerimizi aktif bir şekilde kullanabiliyoruz. Runik Güç Modları ile stratejilerimizde fark yaratmamız kaçınılmaz gibi görünüyor. Oyun severlerin beğenisini toplayan yeniliklerden yani ödül çeşitlerinden bahsetmemiz bilmeyenler için oldukça yararlı olacak.

Royale Pass'in ücretsiz ve elite oyuncular için verdiği bazı eşyalar ve ödüller oldukça beğenildi. Royale Pass yükselterek daha rahat bir şekilde seviye atladıktan sonra çeşitli ödüllere sahip olabiliyoruz. Bu her sezon olan bir şey ama bu sezonun koleksiyon tasarımları oldukça farklı ve şık. Özellikle PUBG Mobile UC yükleme sonucunda yükseldiğimiz Elite Pass seviyesinde oyun içindeki görevleri tamamladıkça açılan eşyaları şimdiden geniş bir hayran kitlesine sahip. Daha ilk günden tüm övgüleri toplayan Elite Pass koleksiyonu Pubg Mobile UC yükleme fikrini hepimizde uyandırıyor. Suratsız palyaço seti, ölümcül el bombası, sahip olmayı arzulayacağınız şık tasarımlı bir uçak, mavi korku - vector, görkemli şafak seti, tasarım sırt çantası, görkemli şafak başlığı, muhafız zırh setleri, ölümcül orak seti ve daha birçok ayrıcalıklı ödül PUBG Mobile UC satın alma işleminden sonra koleksiyonumuzda nadide parçalar olarak yerlerini alabiliyorlar. Pubg Mobile yeni sezonunun sunduğu özel ödüllerden mücadeleniz boyunca faydalanmanız için sitemiz üzerinden güvenilir bir şekilde uc satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Belirli bir süreden bu yana sezonlarda fark yaratmayı sağlayan Pubg Mobile UC kullanımları oldukça revaçta. Sezon boyunca satın alınabilen ve oyun içerisinde hemen kullanılabilen oyun paraları oyun severler için satışa sunuluyor. PUBG Mobile UC satın alma işlemi kabasakalonline.com ayrıcalıkları ile tüm mücadeleniz süresince sizlerle. Sitemizden uygun fiyatlı ve kampanyalı ürünler arasından seçim yapıp güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirebilmeniz mümkün. Sitemiz üzerinden oyun içi özel para yüklemelerinizi en az 60 UC satın alarak en fazla ise 16.800 UC satın alarak gerçekleştirmeniz sağlanır. Satın alabileceğiniz PUBG Mobile UC miktarlarını ise bağlantıya tıklayarak kolayca öğrenmeniz mümkün. Aynı bağlantıyı kullanarak Royale Pass, Elite Pass ve Elite Pass Plus'a dair güncel fiyat bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Karar verdikten sonra satın almayı düşündüğünüz ürünü üyelik oluşturarak ya da üyeliksiz bir şekilde sepetinize ekleyebilirsiniz. ''Bakiye yükle'' kısmından satın alacağınız uc miktarında veya daha fazla bir miktardan bakiye yükleyip işleminizi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Vereceğiniz ID numarasına oyunda hemen kullanabilmeniz için 2- 15 dk arasında bir sürede Pubg Mobile UC paralarınız yüklenmiş olacaktır. 'PUBG Mobile UC satın almak için bu bağlantıyı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Site içerisinde alışveriş yaparken ya da gezinirken herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda 'Canlı Destek' ekibimizle 7/24 anında geri dönüş alabileceğiniz görüşmeler yapabilirsiniz. Kabasakalonline.com ailesi olarak tüm oyun severlere keyifli oyunlar dileriz.



Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?