PUBG Mobile Spor Arabaları Geldi! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


 PUBG Mobile Spor Arabaları Geldi!


PUBG Mobile oyuncuları için gelen ilk orijinal spor arabalar için heyecanlı mısınız? Müthiş spor arabalara sahip olmak ve PUBG Mobile heyecanını daha da artırmak için ihtiyacın olan her şey Kabasakal Online'da. Uygun fiyatlar ile PUBG Mobile UC satın al!

Yeni Orijinal Pubg Mobile araçlarına sahip olabilmek sadece 60 Uc. 60 Uc ile birlikte bir çekiliş hakkına kazanabilir ve 8 ödülden 1 tanesine sahip olabilirsiniz.

 Çekiliş Ödülleri

1- Şanslı Kupon x3

2- Şanslı Kupon x9

3- Cheddar Flaş Bombası

4-Asil Sukünet Başlığı

5-Bereketli Mısır - M16A4

6-Asil Sükunet Seti

7-Şanslı Madalya

8- Şanslı Madalya x2

 Etkinlik Kuralları


1- Etkinlik Ayrıntıları: Hızlanmaya başladıktan sonra, belirli bir hız takviyesi ve karşılık gelen ödüller alınır. Hızlanmaya devam etmek, oyuncunun mevcut ilerlemesini artırır veya azaltır. Oyuncu başarılı bir şekilde hızlandığında hız artar ve hızlanma başarısız olduğunda mevcut tur sona ererek hız sıfıra düşer.

2- Ödülleri Almak: Oyuncular mevcut hızlanma ilerlemesinin ödüllerini almak için "Ödülleri Al" butonuna dokunabilir. Ödül ögeleri sadece bir defa alınabilir ve aynı olasılığa sahip ödüllerden her seferinde sadece 1 tanesi verilir. Karşılık gelen ögelerin hepsine sahip olan oyunculara Şanslı Kupon verilir. Ödüller alındıktan sonra etkinliğin bu turu sona erer ve elde edilen hızlanma sıfırlanır.

3-Hızlan: Ücretsiz hızlanmak için bu seçenekle ilerle, ancak hızlanma başarısız olursa bu tur sona erer.

4- Temkinli Hızlan: Bu seçenekle 3 deneme içinde hızlanmayı geliştirmek garanti. Temkinli hızlanma için bir miktar UC gerekir. Hızlanma ilerlemesi ile birlikte UC bedeli artar.

5-Başarısızlık: Başarısız hızlanma girişimleri, hızın rastgele olarak 1 veya2 düşmesine neden olur. Hız 0'ın üzerinde olduğunda, yine de hız azaldıktan sonra karşılık gelen ödül alınabilir. Hız 0'a düşse bile garanti ödül kazanılır. Garanti ödül 1 Şanslı Kupondur.

6- Piyango Parçacıkları: Dükkanda çeşitli nadir ögelerle takas edilebilir.

7-İhtimaller: Başarıyla hızlanma ihtimali %20. Başarısız hızlanma ihtimali %80.


PUBG Mobile'ın yeni orijinal spor araçları hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Yeni araçlar için heyecanlı mısınız? Siz de yeni PUBG Mobile harika araçlara sahip olmak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen en uygun fiyat garantisi ile PUBG Mobile UC satın al! Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?