PUBG MOBILE vs Free Fire ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile vs Free Fire

PUBG Mobile ve Free Fire, e-spor topluluğunun en önemli iki oyunlarından olarak söyleyebiliriz. Her ikisinde de oyun keyfimizi arttıran çeşitli haritalar ve modlar bulunuyor. İçerik olarak ikisi de Battle Royale temasıyla karşımıza çıkıyor. Fakat her ne kadar iki oyun birbirine benzer olsa da birbirinden güzel haritalara da sahip.PUBG Mobile'i öncü bir Battle Royale oyunu olduğu ve özellikle Türkiye'de her kesime hitap ettiği için oyuncuların ilk tercihlerinden biri olduğunu söylebiliriz. Kemik bir oyuncu kitlesini barındıran Free Fire'a son zamanlarda gelen yeni oyuncular da büyük bir ilgi ile oyuna başlangıç yapıyorlar. Son zamanlarda büyük bir çıkış yapan ve PUBG Mobile'e ben de buradayım diyen bir oyun Free Fire. Kısa süre içerisinde aralarındaki bu tatlı rekabetin sonucu, biz oyunculara daha keyifli vakitler geçirmemizi sağlayacaktır.

PUBG Mobile vs Free Fire : Haritaları Neler ?

PUBG Mobile Haritaları

Battle Royale konseptinin öncü isimlerinden PUBG Mobile içerisinde şu an 5 farklı harita bulunmakta.Erangel,Miramar,Sanhok,Livik ve Karakin bulunuyor. Karakin haritası ise geçici olarak oyundan kaldırılan Vikendi haritasının yerine gelmişti. Karakin haritasının, Vikendi'ye göre daha çok tercih edildiği ve beğenildiğini söyleyebiliriz. 

Free Fire Haritaları

Free Fire oyununda ise yine oyuncuların çok sevdiği 3 harita yer alıyor.Kalahari,Araf ve Bermuda yer alıyor. Bermuda son zamanların en popüler haritası. Bu harita birçok oyuncudan tam puan almış durumda.

PUBG Mobile vs Free Fire : Yeni Gelen Güncellemeler            

PUBG Mobile için yakın zamanda gelen Kanlı Kuzgun kostüm serisi oyuncular için büyük bir merak uyandırmıştı. Kısa süre içerisinde uc satın alıp kostüme sahip olan oyuncuların sayısı ise bir hayli fazla. Free Fire cephesinde ise yepyeni bir arayüz güncellemesi yakın zamanda oyuna eklendi. Görsel olarak daha güzel görünen bu arayüz oyuncular tarafından tam puan aldı. Sonuç olarak her iki oyunu da seven birçok oyuncu mevcut. PUBG Mobile vs Free Fire karşılaştırmamız ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. kabasakalonline.com sitemizden indirimli bir şekilde PUBG Mobile UC ve Free Fire elmas satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?