PUBG Mobile x Arcane İş birliği Oyunda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile x Arcane İş birliği Oyunda !

En çok sevilen Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile için Arcane rüzgarı oyunda esmeye başladı. PUBG Mobile x Arcane İş birliği ile birlikte Jinx, Vi, Caitlyn ve Jayce gibi Arcane animasyon dizisi karakterleri oyuna eklendi. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın almak için adres Kabasakal Online !

PUBG Mobile x Arcane Detayları

Yeni güncelleme ile PUBG Mobile Ayna Dünyası macerasına atılma zamanı geldi. PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi ile birlikte geleceğini duyurduğumuz Arcane güncellemesi içeriği bol bir şekilde bizi bekliyor. Jinx, Vi, Caitlyn ve Jayce karakterleri, PUBG Mobile dünyasında aktif bir şekilde artık rol alıyor. Tencent Games PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, “League of Legends’ın ilk animasyon serisini kutladığımız Riot Games ortaklığımız için son derece heyecanlıyız. Runeterra, oyun dünyasının en sevilen evrenlerinden biri ve bu sihri PUBG Mobile'e getirirken Arcane'in çıkışını desteklemek bizim için inanılmaz bir fırsat.1.7 güncellemesiyle oyuncularımıza daha önce hiç denenmeyen, tamamen yeni oyun özellikleri de dahil olmak üzere bir çok şey hazırladık ve daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz” şeklinde açıklama yapmıştı. Oyuncuların oldukça heyecanlı bir şekilde karşıladığı bu güncelleme iki farklı oyun dünyasını bir araya getirmiş oldu.

PUBG Mobile 1.7 Güncelleme Notları

PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi ile birlikte Arcane İş birliği doğrultusunda yeni karakterler oyuna eklendi. Bunun yanı sıra, silahlar üzerinde de nerf ve bufflar yapılarak oyunun dengesini sağlanmaya çalışılmış. Eski oyun modları da bu güncelleme ile birlikte yavaş yavaş oyuna tekrardan ekleniyor.

Royale Pass M5: Ayna Dünyası, 19 Kasım - 19 Aralık

- Vanguard ve Lethal Creepster'ın yanı sıra Duty Till The End - Kar98K ve Duty Till The End - MK47 kaplamaları oyuna eklenecek.

Geri Getirilen Oyun Modları

- Vikendi: 16 Kasım tarihinde oyuna ekleniyor.

- Metro Royale-Buluşma: Yeni Taşıma özelliğiyle 22 Kasım'da geliyor.

- Hayatta Kal: 25 Kasım'da oyunda olacak. Her Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri oynanabilir olacak.

- Hastalık Modu: 25 Kasım'da oyuna eklenecek. Her Perşembe, Cuma ve Cumartesi oynanabilir olacak.

- Ağır Silah 2.0: 29 Kasım'dan itibaren her Pazartesi, Cumartesi ve Pazar günleri oynanabilecek.

- Runik Güç: 30 Kasım'dan itibaren her Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri oynanabilecek.

Savaş Alanı Değişiklikleri

- Nişancı Silahları yeniden dengelendi: Uzun menzildeki hasarı, mermi hızı, şarjör değiştirme hızı arttırıldı.

- SLR: Şarjör değiştirme hızı ve mermi hızı arttırıldı.

- SKS: Şarjör değiştirme hızı ve mermi hızı arttırıldı.      

- Mini14: Uzun menzilde hasarı arttırıldı.

- VSS: Silah hasarı biraz arttırıldı.

- DP28 : Dengeleme sağlanması amacıyla mermi hızı düşürüldü, uzun mesafeden verilen hasar azaltıldı, kafadan vuruş hasarı azaltıldı.

- Yeni Taşıma özelliği: Artık yere düşen takım arkadaşlarınızı veya düşmanları başka bir yere taşıyabilirsiniz. Bu yeni özellik, kısa bir süre önce PUBG-PC versiyonuna da eklenmişti.

PUBG Mobile Menekşe Büyüsü Seti

1 Kasım itibariyle oyuna eklenen yepyeni Menekşe Büyüsü Seti'ne ise 21 Kasım tarihine kadar sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Kabasakal Online farkıyla alacağınız UC'ler ile oyun içerisine giriş yapmak ve seti satın almak olacak.

PUBG Mobile x Arcane İş birliği ve PUBG Mobile 1.7 Güncelleme Notlarını sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile PUBG Mobile UC alarak, oyun içi
özgün özelleştirmelere sahip olmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?