PUBG Mobile x BLACKPINK Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile x BLACKPINK Oyunda!

Sevilen müzik grubu Blackpink harika etkinlikler ve ödüller ile PUBG Mobile'da! Blackpink x PUBG Mobile işbirliği ile harika giysilere sahip olabilir ve çok keyifli oyun içi etkinlerinde yer alabilirsiniz! Aynı zamanda Blackpink yeni şarkısı PUBG Mobile iş birliği ile geliyor. Yeni şarkı için PUBG Mobile kısa bir tanıtım videosu paylaştı fakat şarkı ve klip henüz yayınlanmadı. Şimdi sizler de harika ödüllere sahip olmak istiyorsanız Kabasakal yanınızda! Hemen en uygun fiyat garantisi ile PUBG Mobile UC satın alın!

PUBG Mobile Blackpink İşBirliği Giysileri

Yeni iş birliği ile oyun içindeki etkinliklere katılım sağlayıp harika Blackpink kostümlerine sahip olabilirsiniz. Kazanabileceğiniz kostümler Blackpink'in Kill This Love, Lovesick Girls gibi ikonik şarkılarındaki ikonik kıyafetlerinden oluşuyor. PUBG Mobile x Blackpink iş birliği ile birlikte katılım sağlayacağınız oyun içi etkinlikler ile Blackpink ses paketlerine de sahip olabilirsiniz! Kazanabileceğiniz kıyafetleri aşağıda sizler ile paylaştık.

-DDU-DU DDU-DU Giysisi

-Kill This Love Giysisi

-Lovesick Girls Giysisi

-How You Like That Giysisi

-Ready For Love Giysisi

PUBG Mobile'da Blackpink Konseri!

Oyun içerisinde ilk defa düzenlenecek olan bir başka etkinlik ise PUBG Mobile Blackpink konseri oldu. PUBG Mobile'da ilk defa düzenlenecek olan bu etkinlik ile Blackpink konserini online olarak oyun içerisinden dinleyebileceksiniz! Oyuncuların merak ettiği soru ise "PUBG Mobile Black Pink konseri ne zaman?" oldu. 29 Temmuz ve 31 Temmuz tarihleri arasında oyun içerisinde Blackpink konserine katılabileceksiniz!

PUBG Mobile x Blackpink işbirliği hakkındaki düşünceleriniz neler? Biz yeni kostümlere ve etkinliklere bayıldık. Şimdi sizler de bu harika kostümlere sahip olmak istiyorsanız ihtiyacınız olan PUBG Mobile UC Kabasakal'da. Hemen en uygun fiyat garantisi ve hızlı teslimat güvencesi ile UC satın almak için aşağıdaki görsele tıklayın!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?