PUBG Mobile x Koenigsegg İş birliği YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile x Koenigsegg İş birliği

En çok sevilen Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile ile Koenigsegg ortak çalışması oyuna eklendi. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın almak için adres Kabasakal Online !

PUBG Mobile x Koenigsegg

Koenigsegg hakkında bilgisi olmayan oyuncular için İsveç merkezli bir otomobil üretim şirketidir. Ağırlıklı olarak spor otomobil üreten şirket, otomobil hızı açısından da çeşitli dünya rekorları kırdı. PUBG Mobile’a ise Şanslı Çark sistemi ile oyuna eklenen Koenigsegg ile birlikte yapmanız gereken tek şey çarkı çevirmek. Premium kasa içerisine de gizlenen Koenigsegg aracı için şansınızı denemeniz yeterli olacak. Parçalara sahip olup bu mükemmel araca erişmek için UC satın almanız gerekecek. Tıpkı Tesla iş birliğinde olduğu gibi şansınızı denemeniz gerekiyor.

PUBG Mobile Yeniden Buluşma Partisi

Hastalık & Ağır Silah Modları gibi modlar da kısa süre içerisinde PUBG Mobile’da tekrar yerini alıyor. Oyuncular tarafından oldukça sevilen ve uzun süredir beklenen bu oyun modlarının oyuna eklenmesi oldukça heyecan verici. Yeniden Buluşma Partisi adı altında gelen bu modların detaylarına yukarıdaki görselden ya da aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

PUBG Mobile Altın Kont

“Gecenin içinde parlayan bir şey var!” başlığı ile duyurulan Altın Kont - Vector oyuna eklenen yeni silah skini ! 27 Ekim - 16 Kasım tarihleri arasında sahip olabileceğiniz Altın Kont Vector için Altın Kont sandığına ihtiyacınız olacak.

PUBG Mobile Yeraltı Soylusu Seti

“Yeşille ve turuncuyla kaplanmış soylular! Ama yeraltından geliyorlar …” Yeraltı Soylusu Seti oyuncular tarafından oldukça beğenilen bir set oldu. 25 Ekim’de oyuna eklenen Yeraltı Soylusu Seti 14 Kasım’a kadar sizinle olacak. Spectre Çarkını çevirerek oyuna renk katabilirsiniz.

PUBG Mobile x ?

PUBG Mobile sosyal medya hesaplarında “Farklı dünyalara yolculuk … Ama kiminle ve ne zaman?” başlığı altında bir paylaşım yapıldı. Oyuncular ise oyuna gelecek yeniliğin ne olacağı konusunda oldukça heyecanlı bir bekleyiş içerisine girdiler. Başka bir boyuta geçmek için kullanılan bir tünel gibi bir görsel de geçtiğimiz günlerde paylaşılmıştı. Peki ya sizce oyuna eklenecek yenilik nedir ?

PUBG Mobile x Koenigsegg İş birliği ve oyuna gelen yeni setler ve gelecek güncellemeler ile ilgili tüm detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile PUBG Mobile UC almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?