PUBG Mobile x Koenigsegg İşbirliği ile Harika Araçlar Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile x Koenigsegg İş Birliği ile Harika Araçlar Oyunda!

2021'deki başarılı sürüşten sonra, dünyada en çok oynanan mobil battle royale oyunu PUBG Mobile, Koenigsegg ile ikinci iş birliğine başladı! Bu harika iş birliği ile PUBG Mobile oyuncuları mükemmel araçların sürücü koltuklarına oturma şansını yakalıyor. Harika araçlara sahip olmak ve PUBG Mobile Speed Drift etkinliğine yerini almak için ihtiyacın olan UC Kabasakal'da. Hemen indirimli fiyatları ilePUBG Mobile UC satın al!

PUBG Mobile Koenigsegg İş Birliği

Yeni PUBG Mobile iş birliği ile birlikte oyuncular Jesko ve Gemera araçlarına sahip olabilecekler. İki araçta üç farklı renk paketine sahip. Gökkuşağı, Şafak ve Gümüş renkleri ile araçlarınızı istediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz. Oyuncular yeni araçları kazanmak için PUBG Mobile UC'leri kullanıp etkinliğe katılmaları ve araçlarını hızlandırmaları gerekiyor. Hızlandıkça harcama yapmanız gereken UC miktarı değişecektir. Başarısız bir hızlanma sonucu hızınız rastgele olarak 1 ve ya 2 düşer. Oyuncular 3 adet Şanslı Madalya - Koenigsegg toplayarak araçları açabilirler. 

PUBG Mobile x Koenigsegg Araçları

Yeni iş birliği ile kazanabileceğiniz araçların Jesko ve Gemera olduğunu söylemiştik. Peki bu araçlar neye benziyor diyorsanız işte PUBG Mobile x Koenigsegg iş birliği ile birlikte kazanabileceğiniz araçlar.

Gemera

Jesko

PUBG Mobile'ın yeni iş birliği olan PUBG Mobile x Koenigsegg hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Yeni araçlar için heyecanlı mısınız? Siz de yeni PUBG Mobile iş birliği ile harika araçlara sahip olmak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen en uygun fiyat garantisi ile PUBG Mobile UC satın alın. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?