Pubg Mobile Yeni Erangel ve Dev Güncelleme 1.0 YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Pubg Mobile Yeni Erangel ve Dev Güncelleme 1.0


Pubg Mobile artık baştan aşşağı yaratılıyor diyebiliriz. Yep yeni bir teknoloji ile kullanıcılarına eşşiz özellikler sunmak için hazırlanıyor. Bizde milyonlarca kişiyle birlikte aynı heyecanı yaşıyoruz.

Güncellemeler 8 Eylül'de Pubg Mobile 1.0 Güncellemesi ve Yeni Erangel ile geliyor ! Yeni bir başlangıç gibi hissediceksiniz Yeni Erangel ile tanışın.Pubg Mobile 1.0 Güncellemesi ile Bizi Neler Bekliyor  ?

  • 8 Eylül güncellemesi ile beraber Yeni Erangel ve Pubg Mobile 1.0 güncelleme ile tadını çıkarmak ve sabahlara kadar oynamak için heyecanlanıyoruz. Pubg Mobile tarafından açıklanan özellikler şu şekilde:

Grafik Teklonojisi Değişti

  • Görsel Geliştirmeleri: Savaş sırasında gördüğünüz objeler, temel görünümler değişti. Namlu ağzı ateşi, dumanlar, parçacıklar ve hava darbeleri.
  • Çevre Geliştirmeleri: Işık efektleri güncellendi. Gölge kalitesi arttırıldı. Su efektleri, gökyüzü ve bitkiler daha canlı hala getirildi. 
  • Karekter Değişimleri: Karekter dokuları, noktasal aydınlatma ve ışıklandırma geliştirmeleri getirildi. 


Oyun İçi Değişimler

  • Yeni Lobi Sistemi : Oyunculara daha sürükleyici ve etkileşimi yüksek bir lobi sunuldu. Sezgisel bir deneyim, arayüzü ve etkileşim deneyimi tamamen yenilendi.
    Yeni Arayüz: 
    Mücadele, umut ve onur somut hale getirildi. Orijinal stil her zamanki gibi korundu. Bu üç kavram yeni çağın temel taşları olucak.
  • Sistem Animasyon Yenilemeleri:  Basitleştirilen arayüz içinde "oyunlar", "topluluk" ve "satın alımlar" 3 farklı kişisel alana ayrıldı.


PUBG Mobile güncellemelerini beklerken en indirimli fiyat garantisi ile PUBG Mobile Uc satın al güncelleme çıktığındaki yerini hemen al. Her zaman olduğu gibi en indirimli fiyatlar kabasakalonline.com…Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?