PUBG Mobile Yeni Etkinlik Yolda YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Yeni Etkinlik Yolda

PUBG Mobile'ın en sevilen etkinliklerinden biri geri dönüyor! Daha önce oyuna eklenen ve PUBG Mobile oyuncularının favori etkinliklerinden biri olan Antik Gizem etkinliği geri geliyor. PUBG Mobile Altın Gizem Etkinliği ile daha önce oyuncuların favori kostümlerinden biri olan Altın Firavun Zırh-X eklenmişti. Yeni etkinlikte ise PUBG Mobileyeni Zırh X kostümünün gelmesini bekleyebiliriz. En iyisi şimdiden yeni etkinliğe hazırlık yapmak. Neyse ki Kabasakal Online yanınızda. Hemen en uygun fiyat garantisi ile PUBG Mobile UC satın alın!

PUBG Mobile Antik Gizem Etkinliği

PUBG Mobile Antik Gizem Etkinliği duyuruldu. Yeni etkinliğin oyun modu ile birlikte ekleneceğini biliyoruz. Fakat oyun modu içerisinde neler olacak kesin bir bilgimiz yok. Şu an için tek bildiğimiz bizleri efsanevi bir boss savaşının beklediği. Geçtiğimiz senelerde oyuna eklenen etkinlikte bulmacalar eklenmişti. Böyle bir etkinliğinde tekrar oyunun içerine eklenmesi beklentiler arasında yer alıyor. Aynı zamanda bir başka beklenti ise aşağıdaki videonun sonunda görebileceğiniz kedinin oyuna eklenmesi bekleniyor.

PUBG Mobile Yeni Etkinlik Ne Zaman?

PUBG Mobile yeni etkinlik ne zaman geliyor diye soruyor olabilirsiniz. Hazırlıklara başlayın çünkü sayılı gün kaldı. 13 Temmuz tarihinden itibaren Antik Gizemetkinliği PUBG Mobile içerisinde erişilebilir olacak. Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen PUBG Mobile Antik Gizem etkinliğinde oyuncuların favori kostümleri olan Ra Savaşçısı, Nut Savaşçısı, Yeraltı Rehberi, Mumya Kostümü ve Firavun Zırh-X kostümü oyuna eklenmişti. Tüm bu kostümler günümüzde hala favori kostümler arasında. Bu yüzden yeni etkinlik ile birlikte gelecek kostümler için hepimizin beklentisi çok yüksek.

Yeni kostümlerin beklentisi ile tüm oyuncular hazırlık yapmaya başladı bile. Şimdi sizler de Kabasakal güvencesi ile hazırlıklara başlayın. Hemen indirimli PUBG Mobile UC fiyatlarımıza göz atın. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?