Pubg Mobile Yeni Karakterler Geldi! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Pubg Mobile Yeni Karakterler Geldi!

PUBG Mobile beklenen yeni karakterleri hakkındaki ilk bilgileri oyunseverlerle paylaştı. Karakterlerin adı Sophia ve Riley. Daha ilk saatlerden beğeni kazanan karakterlerle oynamak için sabırsızlanıyor musunuz? Elbette Kabasakal Online yanınızda. Hemen indirimli UC fiyatlarına göz atın!

Kara Gözlü Teknisyen: Sophia

Teknik konularda uzman bir paralı asker olan Sophia, olası tehlikeleri tespit etmek amacıyla kargo bölümlerini, gizli bölümleri ve zemini taramak için gelişmiş cihazlar kullanıyor. Gizemli sırları ortaya çıkarmak için özel bir görevle Erangel'e gelmiştir.

Hayatta Kalma Ustası: Riley

Yabanda hayatta kalma uzmanı olan Riley, malzeme depolama konusunda tam bir ustadır. En zor koşullarda bile malzeme bulabilir ve modifiye edilmiş sırt çantası ek kapasiteye sahiptir. Muharebe becerilerinden faydalanmak için Erangel'e seyahat etmiştir.

Pubg Mobile Yeni Karakter Kaç UC?

Teknik konularda uzman bir paralı asker olan Sophia 900 UC.

Yabanda hayatta kalma uzmanı olan Riley ise 600 UC.

İndirimli Uc fırsatı için adresiniz Kabasakal Online! Pubg Mobile yeni karakterler hakkındaki tüm detaylar şimdilik bu kadar. Özellikle yetenekleri ve görüntüleri ile şimdiden oyuncular tarafından büyük ilgi gören karakterlere sahip olmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.
Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?