PUBG Mobile Yeni Kostüm Geliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Yeni Kostüm Geliyor

PUBG Mobile uzun zamandır beklenen yeni kostümü hakkındaki ilk videoları paylaştı. PUBG Mobile yeni Ultimate Setin ismi Görkemli Süvari olacak. Gerek tasarımı gerek renkleri ile gerçekten harika gözüken bu kostüme şimdiden hazırlık yapmak en iyisi olacak gibi. Neyse ki Kabasakal yanınızda. Hemen indirimli UC fiyatlarına göz atın!

PUBG Mobile Yeni Kostüm Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile yeni kostüm altın kanatları ve altın tacı ile muhteşem gözüküyor. Gerçekten PUBG Mobile savaş alanına harika bir iniş yapacak gibi duruyor. Aynı zamanda yeni duyurulan sızıntılara göre PUBG Mobileyeni kostümü ile birlikte PUBG Mobileyeni silah skinleri de gelecek! Yeni PUBG Mobile Nihai Set'in çıkış tarihi için henüz kesin bir bilgi yok fakat tahminlerimize göre önümüzdeki hafta içerisinde oyuna eklenmiş olacaktır.

PUBG Mobile Yeni Nihai Set


Yeni Nihai Set'i elde etmek için bir şans çarkının geleceği sızıntılar arasında yer alıyor. PUBG Mobile yeni nihai setin en ilgi çekici yanlarından biri ise set ile birlikte oyuna eklenecek olan mistik ifade olacak gibi duruyor. Bu harika kostümü elde etmek için şans çarkı çevirmeniz gerekeceğini belirtmiştik fakat PUBG Mobile yeni nihai set kaç UC soru için henüz kesin bir yanıt yok. Nihai sete sahip olduktan sonra seviyesini yükselterek daha profesyonel bir görüntüye sahip olabileceksiniz. 


PUBG Mobile yeni nihai seti Görkemli Süvari hakkındaki bilinen tüm detayları sizler ile paylaştık. Aynı zamanda PUBG Mobile M11 hızı tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi sizler de Kabasakal'ın indirimli fiyatları ile, yeni sezon biletini satın alarak bu heyecana dahil olabilirsiniz. Hem de PUBG Mobile yeni sezon yaklaşırken bu sezonun ödüllerini hızlı bir şekilde toplayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?