PUBG Mobile Yeni Sezon Başlıyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Yeni Sezon Başlıyor

PUBG Mobile yeni sezonu çok kısa süre içerisinde başlıyor. PUBG Mobile, 20. Sezon itibariyle yepyeni bir döneme geçiş yaptı. Royale Pass sisteminin değiştirilmesiyle birlikte, artık her ay yeni bir sezon oyuna gelmiş oluyor. Böylelikle yeni sezon için geri sayım artık başladı. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın alıp yeni sezona hazır bir şekilde girebilirsiniz !

PUBG Mobile Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

13 Ağustos Cuma günü yani yarın oyuna gelecek olan yeni sezon için tüm oyuncular, heyecanlı bir bekleyişe geçmiş durumda. Dünyanın en popüler Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile'da geliştiriciler, yeni sezon için tüm hazırlıklarını tamamladı. Tek Çağı adıyla duyurulan 20. Sezon'da, Elite Pass'i 660 UC yerine 360 UC'ye satın almış ve birçok ödülün sahibi olmuştunuz. Elite Pass Plus ise 960 UC değerinde satışa sunulmuştu. 12 Ağustos'ta bitecek olan Tek Çağı sezonunun hemen ardından Project T ismiyle 21. Sezon başlayacak ve saat 05:00'te Royale Pass Month 2 oyuna eklenecek.

PUBG Mobile 20.Sezon Bileti Fiyatları

Elite Pass : 360 UC

Elite Pass Plus : 960 UC


PUBG Mobile Proje T, yüksek ödülleri olan ve bol görevli bir sezon olacak. 13 Ağustos’ta oyuna eklenecek olan PUBG Mobile Yeni Sezon için gelecek yeni bilgileri öğrenmek için takipte kalın. Yeni sezona hazır bir şekilde girmek için En Güvenilir Adres her zaman olduğu gibi Kabasakal Online ! PUBG Mobile UC satın almak için buraya tıklamanız yeterli.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?