PUBG Mobile Yeni Sezon Geldi! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Yeni Sezon Geldi!

Beklediğimiz gün sonunda geldi. PUBG Mobile M12 Sezonbugün itibari ile oyuna eklendi. Oyuncak Dünyası olarak adlandırılan yeni sezon rengarenk kostümler ile bizleri bekliyor. PUBG Mobile yeni sezon ödülleri hakkındaki tüm bilgiler haberin devamında sizleri bekliyor. Bizden söylemesi şimdiden Kabasakal güvencesi ile PUBG Royale Pass satın alarak sezona hızlı bir başlangıç yapın çünkü bu sezonun kostümü gerçekten harika!


PUBG Mobile M12 Ödülleri

Bir çok rengarenk kostüm ve harika silah çıkartmaları PUBG Mobile yeni sezon biletinde sizleri bekliyor. Bolca ödül var o yüzden lafı uzatmaya gerek yok. İşte karşınızda PUBG Mobile M12 Royale Pass ödülleri:

RP 1- Kaptan Mutlu Seti ve Kızıl Alev - Mosin-Nagant silah çıkartması

RP 5- Kaptan Mutlu Kaskı

RP 10- Yıldız Hissi Sırt Çantası

RP 15- M12 Avatarı ve Uzay İşi Flaş Bombası

RP 20- (Ücretsiz) Alarm Mumu Paraşütü ve Royale Pass ödülü olarak Uzay İşi Süslemesi

RP 25- (Ücretsiz) Aşırı Soğuk Seti ve Royale Pass sahiplerine özel RP Rozeti

RP 30- Korku Diyarı Uçak Kaplaması ve Burada ifadesi

RP 35- (Ücretsiz) Pasta Ziyafeti Win94 silah çıkartması

RP 40- Mutlu Zamanlar AUG silah çıkartması

RP 45- Yüze Elf Şapkası

RP 50- Yüce Elf Seti

Gördüğünüz gibi bu sezonun ödülleri gerçekten harika. M12 Royale Pass satın aldığınız taktirde Royale Pass ödülleri ile 360 UC geri ödeme alabiliyorsunuz!

PUBG Mobile Royale Pass Kaç UC ?

Her sezon olduğu gibi bu sezonda PUBG Mobile Royale Pass satın alma adımınız ikiye ayrılmış durumda. Fiyatları ise bu şekilde:

Elite Pass 360 UC

Elite Pass Plus 960 UC 


Elite Pass Plus ve Elite Pass arasında ki farklar ise bir hayli fazla. Elite Pass satın aldığınızda elit ödüllerin hepsi açılmış oluyor buna ek olarak, elit görevlerine erişim, 1 adet altın tavuk çekiliş bileti ve haftada 15 saygı gönderme ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz. Elite Pass Plus ise Elite Plus ayrıcalıklarının hepsine sahip bunlara ek olarak 1 adet M12 çerçevesi, 1 adet emoji

haftada 30 defa saygı gönderme ayrıcalığı, 10 adet altın tavuk çekilişi bileti ve anında 12 rütbe! 

PUBG Mobile yeni sezonu hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Yeni sezon kostümü olan Yüce Elf kostümü çoğu oyuncunun yeni favori kostümlerinden biri halini aldı. Şimdi sizler de Kabasakal Online güvencesi ile aşağıdaki görsele tıklayarak PUBG Mobile UC satın alabilir ve Royale Pass sahibi olabilirsiniz!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?