PUBG Mobile Yeni Sezon Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Yeni Sezon Geliyor!

PUBG Mobile Oyuncak Dünyası sezonu için son günler başladı. PUBG Mobile M13 Exo-Genesis yolda! Tüm PUBG Mobile oyuncularının dört gözle beklediği yeni sezon bileti hakkındaki tüm detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. En iyisi her sezon olduğu gibi erkenden PUBG Mobile sezonuna hazırlık yapmak. Neyse ki Kabasakal Online yanınızda. Hemen en uygun fiyat garantisi ilePUBG Mobile UC alın yeni sezon hazırlıklarına başlayın.

PUBG Mobile M13 Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

Her sezon olduğu gibi bu sezon da PUBG Mobile sezon bileti ile harika ödüller bizleri bekliyor. PUBG Mobile M12 sezonu 18 Temmuz günün bitişi ile son buluyor. PUBG Mobile Month 13: Exo Genesis sezonu ise 19 Temmuz günü oyunda aktifleştirilmiş olacak.  

PUBG Mobile Yeni Sezon Ödülleri

Tüm oyuncuların merak ettiği soru ise PUBG Mobile M13 sezon ödülleri neler? İşte karşınızda yeni sezon ödülleri:

RP 1: Trendy Hiker Set ve Carnivorous - Mini 14

RP 5: Trendy Hiker Şapkası

RP 10: Wild Rave Kaskı

RP 15: M13'e Özel Avatar

RP 30: Corrosive Marsh Uçak deseni.

RP 40: Golden Rose M262

RP 50: Noctum Terror Seti

PUBG Mobile M13 Sezonu Kaç UC

Daha önceki sezonlarda olduğu gibi PUBG Mobile Sezon Bileti iki farklı fiyat ve pass olarak sunuluyor. İşte karşınızda PUBG Mobile M13 fiyatları.

PUBG Mobile M13 Royale Pass 360 UC

PUBG Mobile M13 Elite Royale Pass 960 UC

PUBG Mobile M13 sezonu hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Çoğu PUBG Mobile oyuncusu yeni sezon hazırlıklarına çoktan başladı. Bu sizlere tavsiyemiz elinizi çabuk tutmanız. Hemen Kabasakal güvencesi ile aşağıdaki görsele tıklayın ve PUBG Mobile UC satın alın!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?