PUBG Mobile Yeni Sezon Yolda YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Yeni Sezon Yolda

PUBG Mobile M11 sezonunun bitişi için sayılı günler kaldı. Bu da demek oluyor ki tüm oyuncuların beklediği PUBG Mobile M12 sezonu geliyor! Yeni sezona sayılı günlerin kalması ile çoğu oyuncunun merak ettiği şey M12 sezonu ne zaman ya da M12 Royale Pass ödülleri nelerdir oldu. Merak etmeyin çünkü hepsi haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdiden yeni sezon için hazırlık yapmaya başlamak en iyisi çünkü bu sezon bomba gibi geliyor. Hemen Kabasakal güvencesi ile en uygun fiyatlı UC fiyatlarına göz atın!

PUBG Mobile Yeni Sezon Ödülleri

Bu sezon gelecek PUBG Mobile M12 Sezon Bileti ödülleri her zamanki gibi bir birinden güzel ödüller ile dolu. Harika kostümler ve silah kaplamaları bizleri karşılıyor. PUBG Mobile M11 sezonu 17 Haziran tarihinde sona eriyor bu da demek oluyor ki PUBG Mobile M12 sezonu 18 haziran sabah saatlerinde bizleri karşılamış olacak. Vakit az kaldı bu yüzden hazırlıklara başlamak en iyisi. Peki PUBG Mobile yeni sezon ödülleri nelerdir derseniz işte karşınızda RP ödülleri:

Kaptan Mutlu Set görünümü ve Crimson Flamegon: Mosin Nagant silahı için özel kaplaması.

Kaptan Mutlu Kafalığı.

Stellar Sense Sırt Çantası görünümü.

Candle Alert Paraşüt görünümü ve Uzay Aracı süslemesi.

Extreme Out seti ve kafalığı.

M12 sezonuna özel uçak kaplaması ve ifadesi

Win94 için özel Cake Fiest kaplaması

Aug için özel Mutlu Zamanlar kaplaması

High Elf seti.

PUBG Mobile M12 Royal Pass Kaç Uc

Her sezon olduğu gibi fiyatta bir değişiklik söz konusu değil ve yine her PUBG Mobile sezonunda olduğu gibi bu sezon da 2 farklı satın alma seçeneğiniz bulunuyor. İşte karşınızda yeni sezonun Royale Pass ve Elite Pass fiyatları:

PUBG Mobile M12 Royale Pass 360 UC

PUBG Mobile M12 Royale Pass 960 UC

PUBG Mobile M12 sezonu hakkındaki tüm bilgileri sizler ile paylaştık. Bizde tüm PUBG Mobile oyuncuları gibi yeni sezon için oldukça heyecanlıyız. Şimdi yeni sezonun heyecanını zirvede yaşamak ve M12 sezonuna hızlı bir başlangıç yapmak istiyorsanız Kabasakal yanınızda! Hemen aşağıdaki görsele tıkla ve en uygun fiyatlı PUBG Mobile UC fiyatlarını incele.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?