PUBG Mobile Yeni Sezonu Çok Yakında ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Yeni Sezonu Çok Yakında !

En popüler Mobil Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile için yeni sezon hazırlıkları başladı. Yeni Sezon Royale Pass içeriği ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın almak için adres Kabasakal Online !

PUBG Mobile Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

16 Eylül Perşembe günü sonlanacak olan sezondan sonra oyuna gelecek olan yeni sezon için tüm oyuncular, heyecanlı bir bekleyişe geçmiş durumda. Yeni Sezonun 17 Eylül’de oyuna eklenmesi bekleniyor. Dünyanın en popüler Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile'da geliştiriciler, yeni sezon için tüm hazırlıklarını tamamladı. Project T adıyla duyurulan 21. Sezon'da, Elite Pass'i 660 UC yerine 360 UC'ye satın almış ve birçok ödülün sahibi olmuştunuz. Elite Pass Plus ise 960 UC değerinde satışa sunulmuştu. 16 Eylül'de bitecek olan Project T sezonunun hemen ardından C1S2 M3 22. Sezon başlayacak ve saat 05:00'te C1S2 M3 ROYALE PASS oyuna eklenecek.

PUBG Mobile 22.Sezon Bileti Fiyatları

Geçtiğimiz sezonla aynı olmasını beklen PUBG Mobile yeni sezon için sezon biletlerinin fiyatı ise aşağıdaki olduğu gibi;

Elite Pass : 360 UC

Elite Pass Plus : 960 UC


PUBG Mobile C1S2 M3 ROYALE PASS, yüksek ödülleri olan ve bol görevli bir sezon olacak. 17 Eylül’de oyuna eklenecek olan PUBG Mobile Yeni Sezon için gelecek yeni bilgileri öğrenmek için takipte kalın. Yeni sezona hazır bir şekilde girmek için En Güvenilir Adres her zaman olduğu gibi Kabasakal Online ! PUBG Mobile UC satın almak için buraya tıklamanız yeterli.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?