PUBG Mobile Yeni Sezonu Geliyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


PUBG Mobile Yeni Sezonu Geliyor !

En çok sevilen Mobile Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile için yepyeni bir sezon heyecanına daha kısa süre sonra kavuşacağız. PUBG Mobile Yeni Sezon ile ilgili sızdırılan tüm bilgiler haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın almak için adres Kabasakal Online !

PUBG Mobile M5 Ne Zaman Başlayacak ?

PUBG Mobile 24.Sezon, yani PUBG Mobile M5 (Month 5) 19 Kasım tarihinde PUBG Mobile oyuncularıyla buluşacak. Şuan devam eden PUBG Mobile 23. Sezon Zaman Savaşçısı 18 Kasım tarihinde sonlanacak. PUBG Mobile Yeni Sezonu başlangıcı ise sezon bitişinin hemen ardından gerçekleşmiş olacak.

PUBG Mobile M5 Ne Anlama Geliyor ?

PUBG Mobile 20. Sezon bitişiyle beraber Royale Pass ve sezon sisteminin değiştirildiği duyurulmuştu. Royale Pass sürelerinin bir ay süreceği ve her bir ayrı sürüm için iki ayrı Royale Pass seçeneğinin oyunda yer alacağı açıklanmıştı. Bunun ardından 20. Sezon itibari ile M1 (Month 1) olarak adlandırılma başladı ve M2, M3, M4, M5 şeklinde devam etmekte.

PUBG Mobile M5 Royal Pass Ödülleri

PUBG Mobile’e gelen güncellemeler sonrası M5 Royale Pass ödülleri sızdırıldı. Sızdırılan görsellerin PUBG Mobile 24.Sezon itibariyle oyundaki yerini alacaklar. PUBG Mobile M5 Royale Pass ödüllerine dair sızdırılan bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni Sezon Elite Pass ve Elite Pass Plus Fiyatları

Elite Pass: 360 PUBG Mobile UC

Elite Pass Plus: 960 PUBG Mobile UC

PUBG Mobile x Arcane İş birliği

Jinx, Vi, Caitlyn ve Jayce PUBG Mobile'a geliyor! PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi ile birlikte oyuna eklenecek olan bu büyük yenilik için oyuncuların meraklı bekleyişi başladı. PUBG Mobile x Arcane büyük iş birliği 16 Kasım'da oyunda olacak.

PUBG Mobile Yeni Sezonu ile ilgili paylaşılan tüm bilgileri size aktardık. C1S3 yani PUBG Mobile M5 heyecanı düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. PUBG Mobile 24.Sezon için ihtiyacınız olan PUBG Mobile UC alma adresi Kabasakal Online ! UC satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?