PUBG Mobile Yeni Yükseltilebilir Silah Geldi YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Yeni Yükseltilebilir Silah Geldi

Son zamanlarda birçok harika kostüm ile oyuncularını sevindiren PUBG Mobile, yeni geliştirilebilir silah ile oyuncularını sevindirdi. PUBG Mobile yeni sezon temasının tarzına uygun olan silahın geliştirebilir olması oyuncuların silaha olan ilgilerini arttırdı. Sizler de yeni gelen PUBG Mobile silahına sahip olmak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın alın!

PUBG Mobile Haset Dikeni

PUBG Mobile Haset Dikeni olarak adlandırılan yeni silah seti oyuna yeni kostümler ile birlikte geldi. Yeni çark ile birlikte gelen koleksiyonda birçok ekipman bulunuyor. Yeni çark içerisindeki tüm içerikler bu şekilde:

-Çorak Topraklar - Orak

-Haset Dikeni - SCLAR-L

-Gölge Samuray Paraşütü

-Yeşil Çağ Başlığı

-Orman Şamanı Seti

-Orman Şamanı Şapkası

-Yeşil Çağ Flash Bombası

PUBG Mobile Yeni Silah Çarkı Kaç UC

Silah çarkını açmak için belirli bir miktar UC harcamanız gerekiyor. Harcamanız gereken UC miktarı ise bu şekilde belirlenmiş:

-Günün ilk harcaması tekli bilet için 60 UC yerine 10 UC devamında ise 60 UC olarak devam ediyor.

-10'lu paket açılında ise 540 UC harcayarak 1 tanesini bedavaya getirmiş oluyorsunuz.

PUBG Mobile yeni silah koleksiyonu hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Yeni silah koleksiyonunu beğendiniz mi? Bizler ile paylaşmayı unutmayın. Eğer sizler de yeni koleksiyonu satın almak istiyorsanız hemen Kabasakal güvencesi ile PUBG Mobile UC satın alın! Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?