PUBG Mobile Yepyeni McLaren Güncellemesi Geldi YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Yepyeni McLaren Güncellemesi Geldi

Dünya genelinde oynanan en popüler Battle Royale oyunu yani PUBG Mobile’ e gelen yepyeni güncelleme ve içerikler oyuncular tarafından heyecanla bekleniyordu. Yeni gelen güncellemede de şaşırtan bir içerik eklendi. PUBG Mobile, oyuna yepyeni arabalar eklemek için İngiliz Supercar Üreticisi McLaren ile ortaklık kurdu. Duyuru resmi olarak PUBG Mobile sosyal medya hesaplarından yapıldı. Birleşmeyi kutlamak amaçlı yapılan ilk etkinlik, 1 Haziran 2021 tarihinde başlamış oldu. McLaren etkinliği, 30 Haziran' a kadar sürecek 

McLaren’a Nasıl Sahip Olabilirim ?

1.4 yamasında getirilecek olan yeni Coupe RB arabasına araç kostümü olarak McLaren alabileceksiniz. PUBG Mobile Türkiye Tweet’ine göre McLaren araç kostümü McLaren 570S modeline dayanıyor. 6 farklı McLaren rengi bulunuyor. Şansınıza bağlı olarak hoşunuza giden bir McLaren’a sahip olabilirsiniz. 


Şans çarkı gibi yeni bir şans sistemiyle McLaren’a sahip olabiliyorsunuz. Yapmanız gereken “HIZLANMAK”.  Hızlan seçeneği ile eğer yükselmiş bir seviyedeyseniz geri düşebiliyorsunuz. Daha az UC ödemesi yaparak şansınızı azaltıyorsunuz da diyebiliriz. Temkinli hızlan seçeneği ile daha garanti bir şekilde McLaren hedefine ulaşabiliyorsunuz.

Her seviyeyi atladığınız zaman hızlanmak için daha fazla UC gerekiyor. Türkiye’deki en uygun fiyat garantisi ile UC satın almak için buraya tıklamanız yeterli. Satın aldıktan sonra, 15 dakika içerisinde vermiş olduğunuz ID’ye siparişinizdeki UC yüklenmiş olacaktır. PUBG Mobile' e gelen yepyeni McLaren güncellemesini sizinle paylaştık. Bu güncelleme hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?