PUBG Mobile Zaman Savaşcısı Sezonu Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Mobile Zaman Savaşcısı Sezonu Başladı

PUBG Mobile Yeni Sezon heyecanı başladı. 18 Ekim itibariyle PUBG Mobile Zaman Savaşcısı adıyla M4 Yeni Sezonu başlamış oldu. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın almak için adres Kabasakal Online !


PUBG Mobile Royale Pass Month 4: Zaman Savaşcısı

PUBG Mobile Royale Pass Month 4: Zaman Savaşcısı, oyuncular tarafından daha şimdiden büyük beğeni topladı. Yeni ayın Royale Pass'ı yeni sürümle güncellenmiş oldu. Aynı fiyata daha fazla ödül ve gelecek ayın Royale Pass'ı için ücretsiz bir RP Kuponu (60 UC) var. Bu sezon ile birlikte PUBG Mobile ödüllerinin de oldukça ilgi çekici olduğu gözle görülüyor. M4 Yeni Sezon fiyatları da önceki sezon ile neredeyse aynı oranda. 

Yeni Sezon Elite Pass ve Elite Pass Plus Fiyatları

 

Elite Pass: 360 PUBG Mobile UC

Elite Pass Plus: 960 PUBG Mobile UC

PUBG Mobile M4 Sezon Ödülleri

Kırmızı Işıklı Paraşüt

Bum Bum Dansı

Mavi Gül Askeri Ceket

UMP-9 Enerji Çiçekler

Ücretsiz olarak elde edebileceğiniz ilk ödül. Elite Pass sahiplerine de sunulan bu ödülü almak için görevleri tamamlamanız yeterli olacaktır.

Elite Pass’e sahip olduktan sonra görev tamamlayarak ödüllere sahip olabilirsiniz. 

Royale Pass’ı aldığınız zaman sezona 25 seviye önden başlayabilirsiniz. Elite Pass Plus ile birlikte görevleri tamamlayıp bu ödülün sahibi olabilirsiniz.

PUBG Mobile Zaman Savaşcısı Sezonu hakkındaki detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. M4 Yeni Sezon için ihtiyacın olan PUBG Mobile UC, Kabasakal Online'da. 

UC satın almak için buraya tıklamanız yeterli.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?