PUBG New State 100. Gün Kutlamaları Kabasakal'da! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG New State 100. Gün Kutlamaları Kabasakal'da!

3 aydan biraz fazla bir süre önce oyuncuların beğenisine sunulan PUBG New State, çıkalı tam 100 gün oldu. PUBG New State 100. Gün Kutlamaları etkinlikleri de bu kapsamda oyuncularla buluşuyor! Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG New State NC satın almak için adres Kabasakal Online !

100. Gün Kutlamaları

PUBG New State’i 100 gün boyunca destekleyen oyunculara teşekkürlerini sunduktan sonra, tüm oyuncuların eğlenceli bir zaman geçirmesi için özel Rauntlu Ölüm Oyunu etkinliği hazırlandığı duyuruldu. Bu etkinlikle beraber hem keyifli bir vakit geçirilmesi hem de oyuncuların özel hediyeler kazanması amaçlanıyor. 18 Şubat saat 07:00 itibariyle başlayan 100. Gün Kutlamaları Etkinliği 24 Şubat saat 02:59’a kadar devam edecek.

100. Gün Kutlamaları Ödülleri

İki Ölüm Oyunu mücadelesi etkinlik süresince bizimle olacak. Etkinlik esnasında koşulları sağlayan 100 oyuncu çeşitli ödüller kazanabilecek.

100. Gün Görevi 1

Etkinlik süresi boyunca, Rauntlu Ölüm Oyunu kazananları arasından rastgele 50 oyuncu seçilecek ve ödüllendirme yapılacak. Ne kadar çok çorba parası kazanırsanız, seçilme şansını o kadar artacak.

100. Gün Görevi 2

Etkinlik süresi boyunca, bir klan üyesi olarak Rauntlu Ölüm Oyunu kazananlar arasından rastgele 50 oyuncu seçilecek ve ödüllerin sahibi olacaklar. Burda da tıpkı 1.görevde olduğu gibi çorba parasını çıkartmak sizin için ekstra şans demek.

100. Gün Kutlamaları Detayları

- Etkinlik süresi boyuncu bir klana dahilseniz veya Rauntlu Ölüm Oyunu oynarsanız, 100.Gün Görevi 2’ye otomatik olarak dahil edileceksiniz.

- Oyuncular kazanan ilan edilmeden önce klandan ayrılırsa, otomatik olarak 100. Gün Görevi 2’den çıkarılacaklar.

- Kazananlar, etkinlik sonlandıktan kısa bir süre sonra PUBG New State tarafından duyurulacaklar.

- Etkinliğe herhangi bir anormal şekilde katılım gerçekleştiren ve tespit edilen oyuncular ise diskalifiye edilecekler.

PUBG New State 100. Gün Kutlamaları’na dair tüm detayları sizinle paylaştık. Bu büyük etkinlik ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile PUBG New State NC alarak oyun heyecanınızı ikiye katlamak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?